Robot odkurzający
Samsung Jet Bot AI+ VR-50T95735W (VR50T95735W/EV)
Wideo 12Zdjęcia 19 | od 3 675 do 5 788 zł Zaawansowany technologicznie robot odkurzający o oryginalnym wyglądzie zewnętrznym, zaawansowanym autonomicznym systemie nawigacji, zwiększonej sile ssania i wygodnej stacji czyszczącej, która usuwa zanieczyszczenia. Czujnik 3D robota skanuje duży obszar z dużą dokładnością za pomocą specjalnej kamery 3D. Za przetwarzanie danych w odkurzaczu odpowiada 4-rdzeniowy procesor R18, a za rozpoznawanie obiektów odpowiada osobny układ Intela. Technologia Jet AI Object Recognition rozpoznaje i klasyfikuje różne meble i inne obiekty, umieszczając ich położenie na wirtualnej mapie. Dzięki temu odkurzacz czyści blisko zwykłych przedmiotów i zachowuje bezpieczną odległość od przedmiotów delikatnych. To urządzenie jest w stanie poradzić sobie ze sprzątaniem pomieszczenia o powierzchni 100-130 m². Może b...yć stosowany do czyszczenia laminatu, linoleum, glazury, parkietu, dywanów i dywanów (w tym z długim włosiem). Robot odkurzający Samsung Jet Bot AI+ VR-50T95735W jest odpowiedni dla użytkowników ceniących swój czas i preferujących inteligentne urządzenia domowe, które pomogą zautomatyzować codzienne zadania domowe. Możliwość integracji z markowym ekosystemem inteligentnego domu zarządzanym przez aplikację SmartThings. Wbudowany moduł Wi-Fi obsługuje sieci Wi-Fi 5 i może pracować zarówno w paśmie 2,4, jak i 5 GHz. Wbudowaną kamerę można podłączyć zdalnie, wykorzystując odkurzacz jako kamerę monitorującą na kółkach. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Jet Bot AI VR50T95735W/WA robot odkurzający łącznie z Clean Statio | 3 675 zł |
Robot sprzątający SAMSUNG Jet Bot Al+ VR50T95735W | 4 800 zł |
Robot sprzątający SAMSUNG Jet Bot Al+ VR50T95735W VR50T95735W GE | 4 800 zł |
Robot sprzątający Samsung JetBot AI + VR50T95735W/GE | 4 789 zł |
Odkurzacz Samsung Jet Bot VR 50T95735W LiDAR WiFi | 5 788 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!