Odkurzacz
Samsung Jet 70 Turbo VS-15T7031R1
Wideo 1Zdjęcia 22 | od 1 099 do 1 649 zł Rodzaj: pionowy z odłączanym odkurzaczem ręcznym; Sprzątanie: na sucho; Pojemnik na kurz: system cyklon; Pobór mocy (W): 410; Moc ssania (W): 150; Objętość pojemnika na kurz (l): 0.8; Regulacja mocy: na rączce; Filtr HEPA: HEPA; Dodatkowe tryby: Funkcje końcówek: (posadzka/ dywan); elektryczna turboszczotka |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Bezprzewodowy Odkurzacz Jet 70 Turbo VS15T7031R1/ET Bez Worka Moc | 1 256 zł |
Samsung Samsung VS15T7031R1, Jet 70 turbo, odkurzacz bezprzewodowy 150 W V | 1 649 zł |
Samsung Jet 70 turbo VS15T7031R1 40min Wymienny akumulator | 1 099 zł |
Samsung Jet 70 Turbo VS15T7031R1 bezprzewodowy odkurzacz na miotły moc 150 | 1 567 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!