Odkurzacz
Samsung Jet 60 VS-15A6031R4 (VS-15A6031R4/EV)
Zdjęcia 17 | od 999 do 1 355 zł Wydajny bezprzewodowy odkurzacz południowokoreańskiej marki Samsung łączy w sobie funkcje i możliwości modeli pionowych i przenośnych, pomoże Ci szybko posprzątać wnętrze domu, kuchni, biurka czy samochodu i poradzi sobie z każdą powierzchnią, czy to z laminatu, dywanu czy meble tapicerowane. Urządzenie wyposażone jest w cyfrowy silnik inwerterowy, który generuje moc ssania 150W. Pojemnik na kurz z systemem Jet Cyclone ma pojemność 0,8 litra, a pięciostopniowy system filtracji wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu i alergenów, uwalniając tylko czyste i całkowicie bezpieczne dla alergików powietrze. Główną rolę w kompletnym zestawie modelu pełni dysza główna Jet Fit: umożliwia czyszczenie płaskich powierzchni i dywanów, a dzięki obrotowej głowicy o 180 stopni łatwo zmienisz kierunek r...uchu, usuwając brud ze wszystkich kąty. Ponadto Samsung Jet 60 VS-15A6031R4 to także samodzielny odkurzacz, który zasilany jest wbudowanym akumulatorem. Jego pojemność to 2 Ah, a to wystarcza nawet na 40 minut pracy. To prawda, że jest to maksymalny czas w najbardziej ekonomicznym trybie - po włączeniu maksymalnej mocy autonomia zmniejsza się do zaledwie 5 minut. Ale stacja dokująca może być używana oddzielnie do akumulatora lub przymocowana do ściany i ładować odkurzacz podczas przechowywania. Urządzenie waży 2,3 kg, a jednostka przenośna jeszcze mniej - tylko 1,5 kg. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG VS15A6031R4 - Odkurzacz sztyftowy 150 AW - Wielocyklonowy odkurzac | 1 355 zł |
Samsung Jet 60 Turbo VS15A6031R4 - vacuum cleaner - cordless - stick/handh | 1 190 zł |
Odkurzacz Samsung Jet 60 Turbo VS15A6031R4/EE - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 999 zł |
Odkurzacz pionowy Samsung Jet 60 Turbo VS15A6031R4/EE | 1 064 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!