Ceny na Samsung INR18650-25R 2500 mAh
Wideo 2 | od 24 do 40 zł Rozmiar: 18650; Rodzaj ogniwa: Li-Ion; Liczba w opakowaniu (szt.): 1; Pojemność (mAh): 2500; Napięcie (V): 3.7; Znamionowy prąd rozładowania (A): 20; Maksymalny prąd rozładowania (A): 35; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Akumulator Inr18650-25R 2500Mah 3,6V - 3,7V Z Blaszkami | 28 zł |
Samsung INR18650-25R 2500 mAh 3,6 V - 3,7 V Li-ion | 24 zł |
AKUMULATOR LI-ION BAT-INR18650-25R/AKU 3.6V SAMSUNG | 40 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!