Ceny na Samsung Galaxy Xcover Pro 64 GB / 4 GB
Wideo 23Zdjęcia 7 | REF od 1 300 do 2 380 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.3; rozdzielczość ekranu: 2340x1080 (19.5:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 79; ОС: Android 10.0; Model procesora: Exynos 9611; Procesor (GHz): 2.3; GPU: ARM Mali-G72 MP3; Pamięć RAM (GB): 4; Pamięć (GB): 64 |
Sortowanie |
Ten model został wycofany z produkcji. Najprawdopodobniej produkt NIE jest nowy, ale jest sprzedawany jako „odnowiony” (znakowanie Refurbished, REF, CPO, odnowiony itp.).
Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Memorie T7 Touch MU-PC1T0K SSD Zewnętrzny Przenośny 1 TB USB 32 Ge | 2 150 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Xcover Pro G715 Nowy 4/64GB | 1 300 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Xcover Pro, 4/64 GB, czarny | 2 380 zł |
Samsung Galaxy XCover Pro G715 Dual Sim – Black | 1 867 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! samsung electronics polska Samsung Galaxy XCover Pro G | 1 733 zł |
Smartfon Samsung XCover Pro, 4/64 GB, czarny | 2 380 zł |
Samsung Galaxy XCover Pro G715 4/64GB Dual Sim Czarny | Faktura VAT 23 | 1 749 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!