Smartwatch z funkcją telefonu
Samsung Galaxy Watch 3 41mm LTE (SM-R855)
Wideo 60Zdjęcia 23 | od 999 do 2 201 zł Rodzaj: smartwatch z funkcją telefonu; Komunikacja: Bluetooth v 5.0; System operacyjny: Tizen; Obsługa karty SIM: e-SIM; powiadomienia o połączeniach; SMS; sterowanie głosem; sygnał dźwiękowy; wibracja; wbudowany głośnik; pulsometr; ciśnienie (ciśnieniomierz); inteligentny budzik; kalendarzyk miesiączkowy |
41mm41mm LTE |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy 3 Lte Watch Różowy | 2 201 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch 3 R855 LTE, 41 mm, miedziany, | 1 190 zł |
Samsung Galaxy Watch 3 R855 41mm LTE - Bronze | 999 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!