Tablet
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 64 GB
Wideo 17Zdjęcia 17 | od 1 874 do 2 999 zł Model jest nieco uproszczoną i odpowiednio tańszą wersją flagowych tabletów Samsung Galaxy Tab S7. Odziedziczył design po starszych braciach: solidny, całkowicie metalowy korpus, niewielka grubość (6,3 mm) i waga nieco ponad 600 g. Na przednim panelu znajduje się 12,4-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, oprawiony w ramki. przez małe ramki. Dlatego nie ma tu wycięć – 5-megapikselowy aparat przedni został umieszczony w samym kadrze. Na odwrocie wita nas główny aparat 8 MP. Tablet obsługuje rysik Samsung S Pen i nie trzeba niczego dokupywać osobno – jest w zestawie. Możesz rysować lub pisać piórem elektronicznym, a tekst odręczny jest automatycznie konwertowany na tekst maszynowy. Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4 2021 bazuje na ośmiordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 750G,...pracującym w zespole z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Ale pamięć można rozszerzyć za pomocą karty pamięci. Za autonomię odpowiada pojemna bateria o pojemności 10090 mAh. Jedno ładowanie wystarcza na 12 godzin surfowania po Internecie, 13 godzin odtwarzania wideo lub ponad 200 godzin słuchania dźwięku. Dodatkowo obsługiwane jest szybkie ładowanie 45W, dzięki czemu nie musisz spędzać dużo czasu w gniazdku. Wreszcie równie ważną cechą modelu są głośniki stereo z akustyką AKG i obsługą Dolby Atmos, które całkowicie zanurzą Cię w rozgrywce lub ulubionym filmie na ekranie. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy Tab S7 FE T733N WiFi 64GB Android mystic black SM-T733NZKAE | 1 874 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4" 64 GB Różowe (SM-T733NLIAEUB) | 2 133 zł |
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4" 64 GB Srebrne | 2 107 zł |
Samsung Galaxy S7 Fe Wifi 4gb/64gb 12.4´´ + Spen Tablet Czarny SM-T733NZKA | 2 318 zł |
Samsung Gal Tab S7FE 124 4/64Go Różowy SM-T733NLIAEUH | 2 345 zł |
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4" 64 GB Zielone (SM-T733NLGAEUB) | 2 999 zł |
Samsung Galaxy Tab S7 Fe 4gb/64gb 12.4´´ Tablet Biały SMT733NZSAEUB | 2 342 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!