Ceny na Samsung Galaxy S21 128 GB
Wideo 41Zdjęcia 39 | od 1 174 do 2 982 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.2; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 87; DCI-P3; ОС: Android 11.0; Model procesora: Exynos 2100 5G; Procesor (GHz): 2.9; GPU: ARM Mali-G78 MP14; Pamięć RAM (GB): 8 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
128 GB256 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG GALAXY S21 128GB SZARY | A++ Samsung Galaxy S21 128GB Na ten moment posiadamy urządzenia w kolorze: Gray (Czarno - Szary) Koniecznie P... więcejoinformuj Nas Jaki Kolor Wybierasz • Serdecznie prosimy, zaoszczędź nam i sobie czasu - poinformuj nas o swoim wyborze podczas składania zamówienia (w wiadomości dla sprzedającego) . • W przypadku braku informacji, kolor zostanie wybrany losowo. GRATISY DO ZAMÓWIENIA: Oryginalna ładowarka Firmy Jellico Oryginalny kabel Firmy Jellico Wsparcie Techniczne po zakupie Doskonale zabezpieczoną przesyłkę na czas transportu Płynny wyświetlacz pełen kolorów Nieskazitelny ekran Galaxy S21 5G tworzy połączenie matrycy Dynamic AMOLED 2x, odświeżania obrazu 120 Hz i rozdzielczości Full HD+. Przeglądaj media społecznościowe Erli.plZłóż skargę | 1 322 zł |
Samsung Galaxy S21 128GB 5G Pudełko Premium | 1 979 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S21, 5G, 8/128 GB, szaryMożesz zamówić maksymalnie 2 sztuki tego produktu Uchwyć epicką codzienność Już nigdy nie przegapisz idealnego ujęc... więcejia. Oto Galaxy S21 5G stworzony, by zrewol... EmpikZłóż skargę | 2 974 zł |
Samsung Galaxy S21 5g 8gb/128gb 6.2´´ Biały SM-G991BZWDEUBGalaxy S21 5G stawia Twoje życie w centrum uwagi, więc nigdy nie przegapisz żadnej chwili. Poczuj się jak reżyser i... więcejnagrywaj swoje filmy w oszałamiającej rozdzielczości 8K. Ale to nie wszystko, dzięki funkcji Video Snap możesz jednym kliknięciem zamienić ulubione momenty z filmów w zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 982 zł |
Samsung Galaxy S21 5G SM-G991 8/128GB SzaryOpis produktu: Samsung Galaxy S21 (G991) to flagowy smartfon, który przyciąga uwagę swoim... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 749 zł |
SAMSUNG GALAXY S21 128GB SZARY | A++ | GRATIS Samsung Galaxy S21 128GB Na ten moment posiadamy urządzenia w kolorze: Gray (Czarno - Szary) Koniecznie P... więcejoinformuj Nas Jaki Kolor Wybierasz • Serdecznie prosimy, zaoszczędź nam i sobie czasu - poinformuj nas o swoim wyborze podczas składania zamówienia (w wiadomości dla sprzedającego) . • W przypadku braku informacji, kolor zostanie wybrany losowo. GRATISY DO ZAMÓWIENIA: Oryginalna ładowarka Firmy Jellico Oryginalny kabel Firmy Jellico Wsparcie Techniczne po zakupie Doskonale zabezpieczoną przesyłkę na czas transportu Płynny wyświetlacz pełen kolorów Nieskazitelny ekran Galaxy S21 5G tworzy połączenie matrycy Dynamic AMOLED 2x, odświeżania obrazu 120 Hz i rozdzielczości Full HD+. Przeglądaj media społecznościowe Erli.plZłóż skargę | 1 322 zł |
Super --- Samsung Galaxy S21 128GB 5G -- Grey / Szary - Wybór kolorów - WITAJ ! Szukasz dobrego smartfona w znakomitej cenie? Sprawdź poniższą aukcję i zamień swój stary telefon na urz... więcejądzenie, które spełni Twoje oczekiwania. Wiadomości, maile, social media – przed ekranem smartfonów spędzamy każdego dnia nawet kilka godzin. Postaw na najlepsze i sprawdzone marki. Specyfikacja modelu : Model: Samsung Galaxy S21 Procesor: Samsung Exynos 2100 Język:do wyboru w tym Polski RAM: 8GB ROM: 128GB SMARTFON w klasie A+ JEŚLI DOSTĘPNA JEST WIĘCEJ NIŻ JEDNA WERSJA KOLORYSTYCZNA, POINFORMUJ NAS JAKI KOLOR WYBIERASZ W WIADOMOŚCI DO SPRZEDAJĄCEGO W PRZYPADKU BRAKU INFORMACJI, TELEFON BĘDZIE WYSŁANY W LOSOWYM KOLORZE INFORMACJE TECHNICZNE Telefon nie posiada SIM-locka Telefon pochodzi ze sprawdzonego źródła, dlatego nie jest zablokowany w systemie google czy samsung account Telefon nadaje się od razu do użycia – wystarczy Twoja karta SIM Telefon działa w systemie Android Telefon posiada polskie menu oraz nie ma żadnych cech oprogramowania, pochodzącego od operatora sieci ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA oryginalny smartfon Samsung Galaxy S21 kluczyk SIM karta gwarancyjna pudełko serwisowe Telefony dostępne w kolorze Grey - szarym White - białym W przypadku nie wybrania koloru wysyłamy kolor główny z aukcji! GRATISY nowy kabel z wejściem USB - zamiennik nowa ładowarka - zamiennik SMARTFON klasy A+ Co oznacza klasa A+ w przypadku smartfonów, które oferujemy? To oznaczenie jakości, dotyczące sprzedawanego produktu. Technicznie: Telefon jest doskonałej jako Erli.plZłóż skargę | 1 174 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S21, 5G, 8/128 GB, białyMożesz zamówić maksymalnie 2 sztuki tego produktu Uchwyć epicką codzienność Już nigdy nie przegapisz idealnego ujęc... więcejia. Oto Galaxy S21 5G stworzony, by zrewol... EmpikZłóż skargę | 2 449 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S21, 5G, 8/128 GB, różowyMożesz zamówić maksymalnie 2 sztuki tego produktu Uchwyć epicką codzienność Już nigdy nie przegapisz idealnego ujęc... więcejia. Oto Galaxy S21 5G stworzony, by zrewol... EmpikZłóż skargę | 2 974 zł |
Samsung Galaxy S21 5G SM-G991 8/128GB BiałyOpis produktu: Samsung Galaxy S21 (G991) to flagowy smartfon, który przyciąga uwagę swoim... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 749 zł |
Samsung Galaxy S21 5G SM-G991 8/128GB RóżowyOpis produktu: Samsung Galaxy S21 (G991) to flagowy smartfon, który przyciąga uwagę swoim... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 749 zł |
Samsung Galaxy S21 5G SM-G991 8/128GB FioletowyOpis produktu: Samsung Galaxy S21 (G991) to flagowy smartfon, który przyciąga uwagę swoim... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 839 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!