Ceny na Samsung Galaxy S20 128 GB / 8 GB / 4G
Wideo 40Zdjęcia 21 | od 1 899 do 2 736 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.2; rozdzielczość ekranu: 3200х1440 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v6; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 90; ОС: Android 10.0; Model procesora: Exynos 990 5G; Procesor (GHz): 2.73; GPU: ARM Mali-G77 MP11; Pamięć RAM (GB): 8; Pamięć (GB): 128 |
128 GB / 8 GB / 4G128 GB / 12 GB / 5G |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy S20 F-SMG980FZAAMZ Smartfon 8 GB RAM 128 GB Hybrid SIM Andr | 2 401 zł |
NOWY SMARTFON SAMSUNG GALAXY S20 8/128GB RÓŻOWY | ZESTAW PREMIUM | A+ | 1 899 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S20, 8/128 GB, różowy | 2 736 zł |
Samsung Galaxy S20 128GB G980F Dual Sim - Pink | 2 299 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!