Ceny na Samsung Galaxy M13 64 GB / 4 GB
Wideo 28Zdjęcia 29 | od 644 do 893 zł Smartfon klasy podstawowej bez żadnych dodatków, zarówno pod względem sprzętu, jak i wyglądu. Z przodu model został wyposażony w wyświetlacz w stylu Infinity-V o przekątnej 6,6 cala, co implikuje zastosowanie wycięcia kropli wody na potrzeby obiektywu aparatu do selfie o rozdzielczości 8 MP. Ekran smartfona charakteryzuje się rozdzielczością obrazu Full HD+ (2408x1080 pikseli) i ma nieco podwyższoną częstotliwość odświeżania 90 Hz. Na czele modelu 4G zainstalowany jest rodzimy procesor mobilny Exynos 850. Smartfon ma 4/64 GB pamięci, a osobna tacka jest przewidziana na karty microSD. Główny aparat Samsunga Galaxy M13 64GB jest potrójny - 50 + 5 + 2 MP (czujnik wiodący, szerokokątny i czujnik do pomiaru głębi ostrości). Dodatkowe wyposażenie modelu obejmuje chip NFC do płatności zbliżeniowy...ch, dwuzakresowe Wi-Fi oraz boczny skaner linii papilarnych. Smartfon zasilany jest akumulatorem o pojemności 5000 mAh, który obsługuje szybkie przewodowe ładowanie 15 W. |
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy M13 4G 64GB - Light Blue | 785 zł |
Smartfon Samsung Galaxy M13 4/64GB Pomarańczowy (SM-M135FIDU) | 893 zł |
Smartfon Samsung Galaxy M13 4/64 GB, zielony | 799 zł |
Samsung - Smartfon 4/64GB M13 zielony | 869 zł |
Samsung Galaxy M13 4/64GB Zielony | 863 zł |
Samsung Galaxy M13 4gb/64gb 6.6´´ Dual Sim Zielony TKOSA1SZA1063 | 718 zł |
Samsung Galaxy M13 SM-M135 4/64GB Niebieski | 644 zł |
Samsung Galaxy M13 (M135) Pomarańczowy, 6,6', PLS LCD, 1080 x 2408, Exynos | 891 zł |
SAMSUNG - Smartfon 4/64GB M13 niebieski | 869 zł |
Samsung Galaxy M13 4/64GB Niebieski | 856 zł |
Samsung Galaxy M13 (M135) 4/64GB 6,6" PLS 1080x2408 5000mAh Dual SIM Niebi | 738 zł |
Samsung Galaxy M13 4gb/64gb 6.6´´ Dual Sim Niebieski TKOSA1SZA1062 | 765 zł |
Samsung Galaxy M13 SM-M135 4/64GB Zielony | 699 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!