Ceny na Samsung Galaxy A23 5G 64 GB / 4 GB
Wideo 3Zdjęcia 16 | od 899 do 1 399 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.6; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 83; ОС: Android 12.0; Model procesora: Snapdragon 695 5G; Procesor (GHz): 2.2; GPU: Adreno 619; Pamięć RAM (GB): 4; Pamięć (GB): 64; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy A23 5G 64GB - Black6,6-calowy ekran FHD+ (2408x1080) 120Hz PLS LCD Infinity-V Display, 5G, Dual SIM, Snapdragon 695 5G Octa-core, 4GB... więcejRAM, 64GB Flash, microSDXC. System czterech aparatów: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50 Mpix z OIS i przys?on? f/1.8 + ultra szerokok?tny o rozdzielczo?ci 5 Mpix i przys?onie f/2.2 + makro o rozdzielczo?ci 2 Mpix i przys?onie f/2.4 + g??biowy o rozdzielczo?ci równie? 2 Mpix i przys?onie f/2.4 (tylny), przedni aparat o rozdzielczo?ci 8Mpixel z przys?on? f/2.2 , Androida w wersji 12 oraz technologi? Dolby Atmos . Wbudowany czytnik linii papilarnych umieszczony na boku urz?dzenia oraz bateria pojemno?ci a? 5000mAh z szybkim ?adowaniem do warto??i a? do25W Proshop.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A23 5G 4/64GB 6,6" 120Hz Biały SM-A236BZWUEUETELEFON GALAXY A23 5G/64GB WHITE SM-A236B SAMSUNG Specyfikacja Aparat główny: 50 + 5 + 2 + 2 MPix Pamięć RAM [GB]:... więcej4 Pamięć wbudowana: 64GB Przekątna ekranu: 6.6" Wodoodporny/pył Maxelektro.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Samsung Galaxy A23 5G 4/64GB CzarnySamsung Galaxy A23 5G 4/64GB Ekran 6,6” cala Aparaty Tylny 50 + 5 + 2 + 2 Mpix, przedni 8 Mpix Bateria 5000 mAh Pam... więcejięć RAM 4 GB pamięci operacyjnej Pamięć wbudowana 64 GB Procesor Snapdragon 695 5G SAR głowa/ciało ? / ? (W/kg) Duża wydajność w przystępnej cenie Samsung Galaxy A23 5G to smartfon, w którym zastosowano szereg najnowszych rozwiązań technologicznyc Orange.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A23 5G 4/64GB Biały (SM-A236BZWUEUE) | 1 271 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A23, 5G, 4/64 GB, białySmartfon Samsung Galaxy A23, 5G, 4/64 GB, biały Inteligentny telefon z funkcją 5G dla niesamowitej prędkości i wyda... więcejjności. Wydajność i prędkość 5G Przesiądź ... EmpikZłóż skargę | 1 307 zł |
Samsung Galaxy A23 5G A236 Dual Sim 4GB RAM 64GB - White | 992 zł |
Samsung Galaxy A23 5G (A236) White, 6.6 ", PLS LCD, 1080 x 2408, Qualcomm | 1 182 zł |
Samsung Galaxy A23 5G SM-A236 4/64GB Niebieski.wysiwyg-font-size-14px { font-size: 10px; } *Funkcjonalność i charakterystyka aplikacji... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 994 zł |
Samsung Galaxy A23 5G 64GB - White6,6-calowy ekran FHD+ (2408x1080) 120Hz PLS LCD Infinity-V Display, 5G, Dual SIM, Snapdragon 695 5G Octa-core, 4GB... więcejRAM, 64GB Flash, microSDXC. System Quad Camera: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50 Mpix f/1.8 z OIS + ultra szerokok?tny aparat o rozdzielczo?ci 5 Mpix f/2.2 + makroaparat o rozdzielczo?ci 2 Mpix f/2.4 + aparat do pomiaru g??bi ostro?ci o rozdzielczo?ci równie? wynosz?cej 2Mpix i przys?onie f/2.4 (ty?), przedni aparat o rozdzielczo?ci 8Mpixel i przys?onie f/2.2 , Androida w wersji12 , Dolby Atmos BT w standardzie 5.1 , gniazdo audio jack typu3 .5mm , Czytnik linii papilarnych zamontowany na boku obudowy oraz bateria pojemno?ci5000m Proshop.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Samsung Galaxy A23 5G 64GB - Light Blue6,6-calowy ekran FHD+ (2408x1080) 120Hz PLS LCD Infinity-V Display, 5G, Dual SIM, Snapdragon 695 5G Octa-core, 4GB... więcejRAM, 64GB Flash, microSDXC. System Quad Camera: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50 Mpix f/1.8 z OIS + ultra szerokok?tny aparat o rozdzielczo?ci 5 Mpix f/2.2 + makroaparat o rozdzielczo?ci 2 Mpix f/2.4 + aparat do pomiaru g??bi ostro?ci o rozdzielczo?ci równie? wynosz?cej 2Mpix i przys?onie f/2.4 (ty?), przedni aparat o rozdzielczo?ci 8Mpixel i przys?onie f/2.2 , Androida w wersji12 , Dolby Atmos BT w standardzie Bluetooth® v5.1 , gniazdo audio jack typu mini-jack oraz czujnik linii papilarnych zamontowany na boku urz?dzenia . Bateria ma pojemno??5000mA Proshop.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Samsung Galaxy A23 5G 4/64GB NiebieskiSamsung Galaxy A23 5G 4/64GB Ekran 6,6” cala Aparaty Tylny 50 + 5 + 2 + 2 Mpix, przedni 8 Mpix Bateria 5000 mAh Pam... więcejięć RAM 4 GB pamięci operacyjnej Pamięć wbudowana 64 GB Procesor Snapdragon 695 5G SAR głowa/ciało ? / ? (W/kg) Duża wydajność w przystępnej cenie Samsung Galaxy A23 5G to smartfon, w którym zastosowano szereg najnowszych rozwiązań technologicznyc Orange.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Samsung Galaxy A23 5G 4/64GB BiałySamsung Galaxy A23 5G 4/64GB Ekran 6,6” cala Aparaty Tylny 50 + 5 + 2 + 2 Mpix, przedni 8 Mpix Bateria 5000 mAh Pam... więcejięć RAM 4 GB pamięci operacyjnej Pamięć wbudowana 64 GB Procesor Snapdragon 695 5G SAR głowa/ciało ? / ? (W/kg) Duża wydajność w przystępnej cenie Samsung Galaxy A23 5G to smartfon, w którym zastosowano szereg najnowszych rozwiązań technologicznyc Orange.plZłóż skargę | 1 299 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A23, 5G, 4/64 GB, czarnyModel GALAXY A23 Opis Niesamowita wydajność pozwalająca wykonywać więcej zadań naraz Model Galaxy A23 łączy w sobie... więcejwydajność przeznaczonego do urządzeń mobi... EmpikZłóż skargę | 969 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A23, 4/64 GB, błękitnyprocesortaktowa EmpikZłóż skargę | 1 224 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A23, 5G, 4/64 GB, białySmartfon Samsung Galaxy A23, 5G, 4/64 GB, biały Inteligentny telefon z funkcją 5G dla niesamowitej prędkości i wyda... więcejjności. Wydajność i prędkość 5G Przesiądź ... EmpikZłóż skargę | 1 136 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A23, 4/64 GB, błękitnyprocesortaktowa EmpikZłóż skargę | 1 064 zł |
Samsung Galaxy A23 5G A236 Dual Sim 4GB RAM 64GB - Blue | 1 199 zł |
Samsung Galaxy A23 5G A236 Dual Sim 4GB RAM 64GB - Black | 1 199 zł |
Samsung Galaxy A23 5G SM-A236 4/64GB Czarny.wysiwyg-font-size-14px { font-size: 10px; } *Funkcjonalność i charakterystyka aplikacji... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 899 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!