Ceny na Samsung Galaxy A22 5G 64 GB / 4 GB
Wideo 28Zdjęcia 11 | od 766 do 1 182 zł Umiarkowanie niedrogi smartfon firmy Samsung z obsługą szybkich sieci komórkowych generacji 5G. Model wyposażono w ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 700, wspierany przez 4/64 GB pamięci. „Żelazny” zestaw komponentów jest „zbyt trudny”, aby rozwiązywać codzienne zadania i rzucać i obracać gry przy średnich ustawieniach graficznych. Przedni panel urządzenia mobilnego zajmuje 6,6-calowy ekran IPS o podwyższonej częstotliwości odświeżania 90 Hz. Obraz wyświetlany jest na wyświetlaczu smartfona w rozdzielczości Full HD+ (2400x1080 pikseli). Obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 8 MP jest tutaj wpisany w zgrabne wycięcie w ekranie w kształcie łzy. Główny moduł fotograficzny urządzenia składa się z trzech czujników obrazu 48 + 5 + 2 MP. Zasilanie elementów elektronicznych smartfona...zapewnia akumulator o pojemności 5000 mAh z umiarkowanie szybkim ładowaniem przewodowym (15 W). Model posiada również boczny skaner linii papilarnych do odblokowywania odciskiem palca oraz chip NFC (w niektórych konfiguracjach). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Samsung Galaxy A22 5G 4/64GB Szary (SM-A226BZAUEUE) | 1 182 zł |
Samsung Galaxy A22 5G SM-A226 4/64GB Szary | 766 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A22 5G 4/64GB Czarny (SM-A226BZAUEUE) | 975 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!