Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy A04s 32GB/3GB - Black 6,5-calowy ekran HD+ (1600x720) 90Hz PLS LCD, 4G, Dual SIM, Exynos 850 Octa-core, 3GB RAM, 32GB Flash, microSDXC ,... więcej system potrójnej kamery: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50 Mpix f/1.8 + makroobiektyw o rozdzielczo?ci 2 Mpix f/2.4 + obiektyw do pomiaru g??bi ostro?ci o rozdzielczo?ci 2 Mpix f/2.4 (ty?), przedni aparat o rozdzielczo?ci 5Mpixel f/2.0 , Android 12 , BT 5.0 , gniazdo s?uchawkowe jack 3.5mm , czytnik linii papilarnych po boku urz?dzenia , bateria o pojemno?ci5000m Ah z szybkim ?adowaniem15W przez kabel USB-C i waga195 gramów
Proshop.pl
Złóż skargę
799 zł
Smartfon Samsung Galaxy A04S, 3/32 GB, zielony Samsung Galaxy A04s 32GB Green692.42 Samsung
Empik
Złóż skargę
504 zł
Samsung Galaxy A04S A047 (2022) Dual Sim 3GB RAM 32GB - Green
506 zł
Samsung Galaxy A04s (A047) (White) Dual SIM 6.5" PLS LCD 720x1600/2.0GHz&2
635 zł
Samsung Galaxy A04s A047 3/32GB Dual Sim Zielony | Darmowa dostawa, faktur
485 zł
Samsung Galaxy A04s 3gb/32gb 6.5´´ Dual Sim Biały TKOSA1SZA1190 Dane techniczne:Wyśw ietlacz:Przekąt na wyświetlacza: 16,5 cm (6,5´´)- Kształt ekranu: płaski- Typ wyświetlacza: PLS-... więcej Typ szkła wyświetlacza: szkło Gorilla Glass- Wersja Gorilla Glass: Gorilla Glass 3- Rozdzielczość wyświetlacza: 1600 x 720 pikseli- Wyświetl liczbę kolorów: 16 milionów kolorów- Współczynnik kontrastu (typowy): 1200:1- Natywny współczynnik proporcji: 20:9- Jasność wyświetlacza: 400 cd/m²- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 90 Hz- Typ ekranu dotykowego: Pojemnościowy- Gęstość pikseli: 269 ppi- Zaokrąglone rogi wyświetlacza: TakEdytor:- Częstotliwość procesora: 2 GHz- Rodzina procesorów: Samsung Exynos- Model procesora: 850- Rdzenie
tradeinn.com Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
590 zł
Samsung Galaxy A04s SM-A047 3/32GB Czarny .wysiwyg-font-size-14px { font-size: 10px; } * Funkcjonalność i charakterystyka aplikacji...
Ceneo Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
448 zł
Samsung Galaxy A04s 32GB/3GB - Green 6,5-calowy ekran HD+ (1600x720) 90Hz PLS LCD, 4G, Dual SIM, Exynos 850 Octa-core, 3GB RAM, 32GB Flash, microSDXC ,... więcej system potrójnej kamery: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50 Mpix f/1.8 + makroobiektyw o rozdzielczo?ci 2 Mpix f/2.4 + obiektyw do pomiaru g??bi ostro?ci o rozdzielczo?ci 2 Mpix f/2.4 (ty?), przedni aparat o rozdzielczo?ci 5Mpixel f/2.0 , Android 12 , BT 5.0 , gniazdo s?uchawkowe jack 3.5mm , czytnik linii papilarnych umieszczony na boku urz?dzenia , bateria o pojemno?ci5000m Ah z szybkim ?adowaniem przewodowym15W i wadze195 gramów
Proshop.pl
Złóż skargę
799 zł
Samsung Galaxy A04s 32GB/3GB - White 6,5-calowy ekran HD+ (1600x720) 90Hz PLS LCD, 4G, Dual SIM, Exynos 850 Octa-core, 3GB RAM, 32GB Flash, microSDXC ,... więcej system potrójnej kamery: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50 Mpix f/1.8 + makroobiektyw o rozdzielczo?ci 2 Mpix f/2.4 + obiektyw do pomiaru g??bi ostro?ci o rozdzielczo?ci 2 Mpix f/2.4 (ty?), przedni aparat o rozdzielczo?ci 5Mpixel f/2.0 , Android 12 , BT 5.0 , gniazdo s?uchawkowe jack 3.5mm , czytnik linii papilarnych po boku urz?dzenia , bateria o pojemno?ci5000m Ah z szybkim ?adowaniem przewodowym15W i wadze195 gramów
Proshop.pl
Złóż skargę
799 zł
Smartfon Samsung Galaxy A04S A047, 3/32 GB, biały Samsung Galaxy A04S A047 2022 3/32GB Dual SIM Biały Ciesz się wygodnie wszystkimi treściami na 6,5-calowym ekranie... więcej Infinity-V smartfonu Galaxy A04s - dopiero...
Empik
Złóż skargę
504 zł
Smartfon Samsung Galaxy A04S, 3/32 GB, czarny Model GALAXY A04s Opis Bardzo pojemna bateria 5,000 mAh & super szybkie ładowanie 15W Bateria o wielkości 5,000 mAh... więcej umożliwii długie korzystanie z telefonu be...
Empik
Złóż skargę
677 zł
Empik
Złóż skargę
587 zł
Samsung Galaxy A04S A047 (2022) Dual Sim 3GB RAM 32GB - Black
561 zł
Samsung Galaxy A04S A047 (2022) Dual Sim 3GB RAM 32GB - White
547 zł
Samsung Galaxy A04s A047 3/32GB Dual Sim Biały | Darmowa dostawa, faktura
485 zł
Samsung Galaxy A04s 3gb/32gb 6.5´´ Dual Sim Czarny 7730630 Dane techniczne:- Częstotliwość: 90 Hz- Rozmiar ekranu: 6,5´´- Typ wyświetlacza: PLS- Rozdzielczość ekranu: 1600 x... więcej 720 pikseli- Kształt ekranu: płaski- Ekran z zaokrąglonymi rogami: Tak- Kolory ekranu: 16 milionów kolorów- pamięć RAM: 3 GB- Pojemność pamięci wewnętrznej: 32 GB- Maksymalny rozmiar karty pamięci: 1000 GB- Obsługiwane karty pamięci: MicroSD (TransFlash)- Pamięć użytkownika: 19,2 GB- Typ gniazda kart pamięci: gniazdo hybrydowe-Typ kamera tylna: potrójna kamera- Rozdzielczość tylnego aparatu (numeryczna): 50 MP- Liczba przysłony tylnej kamery: 1,8- Rozdzielczość drugiego tylnego aparatu (numeryczna): 2 MP- Rozdzielczość trzeciego tylnego aparatu
tradeinn.com Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
505 zł
Samsung Galaxy A04s 3gb/32gb 6.5´´ Dual Sim Zielony A047 3-32 GREE Dane techniczne:Wyśw ietlacz:Przekąt na wyświetlacza: 16,5 cm (6,5´´)- Kształt ekranu: płaski- Typ wyświetlacza: PLS-... więcej Typ szkła wyświetlacza: szkło Gorilla Glass- Wersja Gorilla Glass: Gorilla Glass 3- Rozdzielczość wyświetlacza: 1600 x 720 pikseli- Liczba wyświetlanych kolorów: 16 milionów kolorów- Współczynnik kontrastu (typowy): 1200:1- Natywny współczynnik proporcji: 20:9- Jasność wyświetlacza: 400 cd/m²- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 90 Hz- Typ ekranu dotykowego: Pojemnościowy- Gęstość pikseli: 269 ppi- Zaokrąglone rogi wyświetlacza: TakEdytor:- Częstotliwość procesora: 2 GHz- Rodzina procesorów: Samsung Exynos- Model procesora: 850-
tradeinn.com Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
509 zł
Samsung Galaxy A04s SM-A047 3/32GB Zielony .wysiwyg-font-size-14px { font-size: 10px; } * Funkcjonalność i charakterystyka aplikacji...
Ceneo Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
485 zł
Samsung Galaxy A04s SM-A047 3/32GB Biały .wysiwyg-font-size-14px { font-size: 10px; } * Funkcjonalność i charakterystyka aplikacji...
Ceneo Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
485 zł