Ceny na Royal Canin Renal Dog 14 kg
od 288 do 420 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 14; Wiek: szczenięta; młode; dorosłe; w podeszłym wieku; Wielkość psa: małe; średnie; duże; gigantyczne; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; lecznicza; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Renal - sucha karma dla psa 14kg RCV1614Royal Canin Renal dla psa - sucha karma dla psów Royal Canin Renal dla psa - produkt od Royal Canin. Marka od kilku... więcejdziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Vet Renal jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Renal jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z nerkami. Karma wspomaga funkcje nerek podczas ich przewlekłej niewydolności. Z tego względu ma obniżony poziom fosforu oraz umiarkowaną zawartość wysokiej jakości białka. Niższą zawartość białka rekompensuje jego doskonała jakość i przyswajalność. Miskakarmy.plZłóż skargę | 389 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Renal - 14 kgZalety karmy Royal Canin Veterinary Canine Renal: Wspomaganie funkcji nerek w przypadku ich chronicznej niewydolnoś... więcejci Odciążanie nerek dzięki dostosowanej zawartości fosforu i białku wysokiej jakości Wysoka gęstość energetyczna umożliwia spożywanie mniejszych porcji i może zrekompensować zmniejszony apetyt Aromatyczna receptura i apetyczna konsystencja, która jest również dobrze akceptowana przez psy o mniejszym apetycie Może być łączona z mokrą karmą dla urozmaicenia smaku i indywidualnych preferencji psa Ogólne informacje o karmie Royal Canin Veterinary Canine Renal: Karma sucha Royal Canin Veterinary Canine Renal jest dostosowana do potrzeb żywieniowych psów z chorobami nerek. Obejmuje to wysoką wartość energetyczną, co oznacza, że mniejsze porcje są wystarczające, aby zapewnić Twojemu pupilowi wystarczającą ilość energii. Specjalny profil smakowy w połączeniu z apetyczną konsystencją karmy dla psów sprawia, że nawet psy o zmniejszonym apetycie są zachęcane do jedzenia. Royal Canin Veterinary Canine Renal - Specyfikacja Specyfikacja Wartość Typ produktu sucha karma dietetyczna Odpowiednia dla dorosłych psów z przewlekłą niewydolnością nerek Dietetyczny cel żywieniowy dla wspomagania funkcji nerek w przypadku ich chronicznej niewydolności Źródło białka gluten kukurydziany paszowy, białko zwierzęce (hydrolizowane) Zooplus.plZłóż skargę | 350 zł |
ROYAL CANIN Veterinary RENAL 14 kgROYAL CANIN® Renal dla wspierania funkcji nerek Twojego psa ROYAL CANIN® Renal to zbilansowana i bogata w składnik... więceji odżywcze receptura, opracowana specjalnie w celu wspierania nerek Twojego psa w przypadku problemu niewydolności nerek. Wspomaganie funkcji nerek Ta karma ma niską zawartość fosforu i umiarkowaną ilość wysokiej jakości białka wspomagającego pracę nerek. Dopasowana wartość energetyczna Dostosowana wartość energetyczna receptury umożliwia podawanie mniejszych porcji, co pozwala zrekompensować zmniejszony apetyt u niektórych psów. Wybór aromatów Karma ta wyróżnia się specyficznym profilem aromatów, który pobudza apetyt psów – zwłaszcza w przypadku odmowy jedzenia. Specjalny kształt (kwadrat), wielkość i konsystencja krokietów mają dodatkowy efekt stymulujący. Ważna informacja Ten produkt jest karmą weterynaryjną z asortymentu Veterinary Health Nutrition marki ROYAL CANIN®. Dlatego ważne jest, aby podawać karmę wyłącznie z polecenia lekarza weterynarii. Dzięki temu zwierzę otrzymuje dokładnie to, czego naprawdę potrzebuje. Zmiany w diecie należy wprowadzać ostrożnie i stopniowo przez okres 7-10 dni. Należy zwrócić uwagę na prawidłową wielkość porcji – szczególnie w przypadku żywienia mieszanego. Możliwe karmienie mieszane Aby sprostać indywidualnym preferencjom wszystkich psów, karma ROYAL CANIN® Renal jest dostępna również w postaci karmy wilgotnej z delikatnymi kawałkami w sosie lub z miękką teksturą musu oraz w postaci karmy suchej Renal Special i Renal Select z krokietami o różnych kształtach, konsystencjach i profilach aromatycznych.* Żywienie mieszane zapewnia pokarm o urozmaiconej konsystencji, co może stymulować apetyt. Wilgotna karma ma bardziej intensywny smak, a jej zawartość wilgoci pomaga regulować gospodarkę wodną zwierzęcia. Natomiast karma sucha jest łatwiejsza w przyjmowaniu i wspiera zdrowie zębów. *W zależności od dostępności produktu Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 288 zł |
Royal Canin Dog renal 14 kg | 365 zł |
ROYAL CANIN Dog renal 14 kg sucha karma dla psów z przewlekłą lub ostrą niDieta RENAL to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów:- poprawia funkcjonowanie nerek w przypadku przewlekłej lub... więcejostrej niewydolności tego narządu, dzięki niskiej zawartości fosforu oraz białek, które jednak charakteryzują się wysoką jakością- zapob Fera.plZłóż skargę | 329 zł |
Karma dla psów ROYAL CANIN Renal Canine Veterinary, 14 kg .dietetyczna karma dla dorosłych psów poprawia funkcjonowanie nerek w przypadku niewydolności przed stosowaniem skon... więcejsultuj się z lekarzem weterynarii skład: r... EmpikZłóż skargę | 344 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Canine Renal 14kg | 375 zł |
ROYAL CANIN Renal RF 14 14kg + niespodzianka dla psa GRATIS! | 358 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Renal 14 kg | Bezpłatny transport | 329 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Renal - 14 kg | 340 zł |
Royal Canin Dog renal 14 kg | 362 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Renal RF 14 14kg + niespodzianka dla psa GRATIS! | 365 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Renal RF 14 14kg + niespodzianka dla psa GRATIS! | 362 zł |
ROYAL CANIN Renal RF 14 14kg | Darmowa dostawa | 358 zł |
ROYAL CANIN renal 14kg | 344 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Renal 14 kg | Bezpłatny transport | 420 zł |
ROYAL CANIN Renal 14kg | 390 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!