Ceny na Royal Canin Renal 1 szt. 0.41 kg
Zdjęcia 3 | od 14 do 29 zł Rodzaj: mokra karma; Liczba (szt.): 1; Waga opakowania (kg): 0.41; Wiek: szczenięta; młode; dorosłe; w podeszłym wieku; Wielkość psa: małe; średnie; duże; gigantyczne; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; lecznicza; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Karma dla psów Renal 410 g 9003579000748 | 29 zł |
Royal Canin Renal - puszka dla psa 420g RCV28410Royal Canin Renal puszka dla psa - mokra karma dla psów Royal Canin Renal puszka dla psa - produkt od Royal Canin.... więcejMarka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Mokra karma dla psów Royal Canin Vet Renal jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Renal jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z nerkami. Karma wspomaga funkcje nerek podczas ich przewlekłej niewydolności. Z tego względu ma obniżony poziom fosforu oraz umiarkowaną zawartość wysokiej jakości białka. Niższą zawartość białka rekompensuje jego doskonała jakość i przyswajalność. Miskakarmy.plZłóż skargę | 19 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Renal Kurczak i Wieprzowina 410 gZyskaj 600 zł na kolejne zakupy! ROYAL CANIN® RENAL pasztet, to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów, wspomagaj... więcejąca funkcję nerek w przypadku ich przewlekłej niewydolności, dzięki ograniczonemu poziomowi fosforu oraz zastosowaniu białek o wysokiej jakości. Mediaexpert.plZłóż skargę | 19 zł |
ROYAL CANIN Renal Special Canine 410 g karma mokra dla psów z przewlekłą n
Wskazania:
Pr Fera.plZłóż skargę | 14 zł |
Royal canin Royal Canin Veterinary Diet Dog RENAL konserwa - 410gLinia produktów Dog Renal przeznaczona jest dla psów z chorobami nerek.
Specjaln Petkarma.plZłóż skargę | 18 zł |
ROYAL CANIN Renal Special 410g puszkaROYAL CANIN Renal Special Royal Canin Renal Special - dietetyczna karma mokra dla psów cierpiących na choroby nerek... więcej, również chroniczną niewydolność, odciąża... EmpikZłóż skargę | 15 zł |
ROYAL CANIN Dog Renal 410 g karma mokra dla psów z przewlekłą niewydolnoścDieta RENAL to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów:- poprawia funkcjonowanie nerek w przypadku przewlekłej lub... więcejostrej niewydolności tego narządu, dzięki niskiej zawartości fosforu oraz białek, które jednak charakteryzują się wysoką jakością- zapobiega powstawaniu kamieni szczawianowych, dzięki niskiej zawartości wapnia i witaminy D oraz zdolności do alkalizacji moczu.
Wskazani Fera.plZłóż skargę | 15 zł |
ROYAL CANIN Renal Canine 410g puszkaROYAL CANIN Renal Canine puszka Karma mokra dla psów cierpiących na schorzenia nerek, stosowana szczególnie w przyp... więcejadku przewlekłej niewydolności Psy u który... EmpikZłóż skargę | 15 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!