Ceny na Royal Canin Regular Fit 32 2 kg
Zdjęcia 8 | od 70 do 136 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 2; Rasa: krótkowłose; długowłose; Wiek: młode; dorosłe; w podeszłym wieku; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodatkowo: dla ulicznych kotów; Specjalne przeznaczenie: na otyłość; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów domowych i podwórkowych Royal Canin Fit 2 kg (318255Sucha karma dla dorosłych kotów domowych i wychodzących w wieku od 12 miesięcy do 7 lat. Zawiera dokładnie tyle dob... więcejroczynnych składników odżywczych, które wspomagają zdrowie dorosłych kotów i w pełni zaspokajają potrzebę prawidłowego odżywiania. Dostosowana kaloryczność diety pozwala na utrzymanie prawidłowej masy ciała, pod warunkiem, że zapewniona jest dostateczna sytość. Stymuluje usuwanie połkniętej wełny z przewodu pokarmowego dzięki zawartości różnych rodzajów błonnika. Wspomaga zdrowie układu moczowego i zapobiega chorobom nerek. Wzmacnia układ odpornościowy i odporność organizmu. Rozetka.plZłóż skargę | 83 zł |
Royal Canin Regular Fit 32 2kgBalanced and complete feed for cats - Specially for adult cats over 1 year old - Moderate activity, access to the outdoors. Proshop.plZłóż skargę | 136 zł |
Royal Canin Regular Fit - 2 kgRoyal Canin Regular Fit to karma stworzona specjalnie dla kotów wychodzących okazjonalnie na zewnątrz, spędzający w... więcejiększość czasu w domu. Optymalny profil żywieniowy karmy jest dopasowany do potrzeb tych zwierząt. Dzięki wyważonej ilości tłuszczów i wartości kalorycznej ułatwione jest zachowanie idealnej wagi. Specjalna mieszanka włókien wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego, oraz transport połkniętej sierści. W ten sposób minimalizuje się tworzenie kłaczków. Royal Canin Regular Fit w skrócie: Zbilansowana karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów o prawidłowej wadze, okazjonalnie wychodzących na zewnątrz. Uniwersalna ochrona Karma stworzona specjalnie dla dorosłych, aktywnych kotów. Odpowiedni kształt krokietów Kształt i smak krokietów zwiększa ich akceptację przez zwierzęta oraz przyczynia się do wzmocnienia muskulatury szczęki. Całościowe żywienie: zawiera wszystkie ważne białka, kwasy tłuszczowe, błonnik, witaminy i składniki mineralne, których potrzebują koty. Zdrowie układu moczowego: dzięki odpowiedniej zawartości składników mineralnych chronione są drogi moczowe. Utrzymanie idealnej wagi: optymalna ilość kalorii dla specyficznego zapotrzebowania kotów o prawidłowej wadze na energię. Wzmocnienie naturalnych sił obronnych organizmu: dzięki specjalnemu kompleksowi przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 73 zł |
Royal Canin Fit 2 kg | 93 zł |
ROYAL CANIN Fit 32 2 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla dorosłych kotów? Ważne jest, aby mieć na uwadze zachowanie zdrowia ta... więcejkże aktywnych i zdrowych dorosłych kotów. Również zdrowe koty potrzebują wysokiej jakości, zdrowej karmy o odpowiednim poziomie odżywczym. Karma ROYAL CANIN Fit 32 jest odpowiednia dla dorosłych kotów w wieku od 1 roku do 7 lat i została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb żywieniowych kotów, aby wspierać ich zdrowie i utrzymać w dłuższym czasie ich zdrowie. Koty potrzebują wysokiej jakości pokarmu, aby zaspokoić wszystkie wymagania, którym muszą sprostać w dorosłym wieku. Dlatego karma ROYAL CANIN Fit 32 oferuje optymalny profil substancji odżywczych, który dzięki odpowiedniej ilości wartościowych substancji odżywczych wspomaga i długoterminowo utrzymuje zdrowie dorosłych kotów. ROYAL CANIN Fit 32 ma dostosowaną zawartość kalorii, która pomaga dorosłym kotom utrzymać idealną masę ciała. Przyczynia się to do optymalnej kondycji fizycznej. ROYAL CANIN Fit 32 zawiera wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 70 zł |
Royal Canin Regular Fit 32 Adult - Karma Sucha dla Kotów Dorosłych, Optyma
✓ Zrównoważony bilans składników pokarmowych
✓ Optymalna masa ciała
✓ Zapobieganie powstawaniu kul włosowych zoo24.plZłóż skargę | 92 zł |
ROYAL CANIN REGULAR FIT 32 2 kg karma sucha dla kotów dorosłych, wspierająRoyal - Canin
Fit 32
Karma ROYAL CANIN® Fit 32 to rozwiązanie żywieniowe dla kotów dorosłych, od 1 do 7 życia, pok... więcejrywające wszystkie potrzeby żywieniowe kota i wspierające jego zdrowie. Doskonale zbilansowana karma ROYAL CANIN® Fit 32 idealnie pokrywa zapotrzebowanie kotów dorosłych na energię i składniki pokarmowe, gwarantując kotu utrzymanie prawidłowej kondycji. Ponadto karma wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, dzięki odpowiedniemu bilansowi składników mineralnych i szeregu witamin. Dzięki unikalnej kompozycji włókna pokarmowego, karma ROYAL CANIN® Fit 32 sprzyja naturalnej eliminacji połkniętej sierści. Tym samym sprzyja redukcji powstawania kul włosowych.
Fit Regular
Zalety
Fera.plZłóż skargę | 101 zł |
Royal Canin Regular Fit - 2 kgRoyal Canin Regular Fit to karma stworzona specjalnie dla kotów wychodzących okazjonalnie na zewnątrz, spędzający w... więcejiększość czasu w domu. Optymalny profil żywieniowy karmy jest dopasowany do potrzeb tych zwierząt. Dzięki wyważonej ilości tłuszczów i wartości kalorycznej ułatwione jest zachowanie idealnej wagi. Specjalna mieszanka włókien wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego, oraz transport połkniętej sierści. W ten sposób minimalizuje się tworzenie kłaczków. Właściwości karmy Royal Canin Regular Fit: Zbilansowana karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów. Uniwersalna ochrona Karma stworzona specjalnie dla dorosłych, aktywnych kotów. Odpowiedni kształt Bitiba.plZłóż skargę | 72 zł |
Karma sucha dla kota ROYAL CANIN Fit, 2 kgRoyal Canin Fit karma sucha dla kotów dorosłych, wspierająca idealną kondycję Dla kotów dorosłych - utrzymanie idea... więcejlnej kondycji. Pełnoporcjowa zbilansowana ... EmpikZłóż skargę | 103 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN FIT 32 2kg + niespodzianka dla kota GRATIS! | 93 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!