Ceny na Royal Canin Medium Puppy 4 kg
Zdjęcia 11 | od 78 do 156 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 4; Wiek: Wiek: od 2. miesiąca; szczenięta; młode; Wielkość psa: średnie; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla szczeniąt Royal Canin Puppy M 4kg (3182550708180) (98543)Sucha karma dla szczeniąt ras średnich do 12 miesiąca życia. Zawiera dużą ilość mikroelementów i witamin, które są... więcejniezbędne dla zwierzęcia w okresie aktywnego wzrostu. Wystarczająco zadowalnia odczucie głodu bez efektu przejadania się. Utrzymuje poziom energii niezbędny do życia i wzrostu. Zapewnia mobilność ruchów. Dba o trawienie i pomaga wspierać naturalny proces wzrostu i rozwoju organizmu w całości.Czy wiesz, że waga szczeniaka średniej rasy wzrasta 50-krotnie od urodzenia do 12 miesiąca życia?Ciało szczenięcia rośnie ciągłe: skład, tekstura i wielkość karmy muszą być dostosowane do wieku szczenięcia. Dieta w okresie wzrostu odgrywa kluczową rolę w morfologii i przyszłym zdrowiu szczenięcia.For Rozetka.plZłóż skargę | 96 zł |
Royal Canin Medium Puppy - sucha karma dla szczeniąt ras średnich 4 kg RC7Royal Canin Medium Puppy - sucha karma dla szczeniąt ras średnich Bez wątpienia Royal Canin jest jedną z najstarszy... więcejch i najbardziej znanych marek na świecie, zajmujących się produkcją karmy dla psów i kotów. Założył ją w 1968 roku francuski weterynarz - Jean Cathary. Dlatego już od ponad 50 lat dostarcza naszym pupilom całą gamę karm suchych i mokrych, przysmaków oraz produktów weterynaryjnych Miskakarmy.plZłóż skargę | 144 zł |
Royal Canin Medium Puppy - 4 kgKarma Royal Canin Medium Puppy została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach żywieniowych szczeniąt ras średni... więcejch. Formuła ta jest odpowiednia dla szczeniąt w wieku od 2 do 12 miesięcy, które mają osiągnąć docelową wagę 11-25 kg. Składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, wspierają naturalne mechanizmy obronne szczeniąt, gdy ich układ odpornościowy nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. Kwasy tłuszczowe Omega-3 (np. DHA), służą optymalnemu rozwojowi mózgu szczenięcia. Dodatkowo FOS, MOS i pulpa buraczana (prebiotyki) oraz wysokostrawne białka pomagają utrzymać równowagę mikrobioty jelitowej (flory jelitowej), zapewniając prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Dodatkowo receptura zawiera zbilansowaną zawartość energii, aby zaspokoić zapotrzebowanie na kalorie rosnącego, średniej wielkości szczeniaka. Royal Canin Medium Puppy w skrócie: Karma sucha dla szczeniąt średnich ras od 2 do 12 miesiąca życia (o wadze docelowej dorosłego psa 11 - 25 kg). Witaminy C i E: dla wsparcia układu odpornościowego Zooplus.plZłóż skargę | 86 zł |
Royal Canin Medium Puppy 4kgRoyal Canin Medium Puppy 4kg
Pełnoporcj Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 135 zł |
ROYAL CANIN Medium Puppy 4 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla szczeniąt średnich ras? Faza wzrostu to istotny etap życia szczenięci... więceja – to czas wielkich zmian i nowych odkryć. Ponieważ układ odpornościowy szczenięcia rozwija się stopniowo, specjalnie dostosowana dieta zapewnia, że szczenię otrzymuje wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Szczenięta średniej wielkości mają stosunkowo krótką fazę wzrostu, w czasie której mają wysokie zapotrzebowanie na energię. Dlatego potrzebują pożywienia pokrywającego to zapotrzebowanie Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 78 zł |
Royal Canin SHN Medium Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 4kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 118 zł |
Royal Canin Royal Canin Medium puppy - karma sucha dla szczeniąt, rasy śreRoyal Canin Medium Puppy 4kg ROYAL CANIN Medium Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 12 miesiąca, ras średnich.... więcejWzmocnienie naturalnej odporności Zdrowie układu pokarmowego Wysoka koncentracja energii dla krótkiego okresu wzrostu Wzrost to kluczowy okres w życiu psa - to czas poznawanie nowego... Bee.plZłóż skargę | 98 zł |
Royal Canin Medium Puppy - 4 kgKarma Royal Canin Medium Puppy została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach żywieniowych szczeniąt ras średni... więcejch. Formuła ta jest odpowiednia dla szczeniąt w wieku od 2 do 12 miesięcy, które mają osiągnąć docelową wagę 11-25 kg. Składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, wspierają naturalne mechanizmy obronne szczeniąt, gdy ich układ odpornościowy nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. Kwasy tłuszczowe Omega-3 (np. DHA), służą optymalnemu rozwojowi mózgu szczenięcia. Dodatkowo FOS, MOS i pulpa buraczana (prebiotyki) oraz wysokostrawne białka pomagają utrzymać równowagę mikrobioty jelitowej (flory jelitowej), zapewniając prawidłowe funkcjonowanie Bitiba.plZłóż skargę | 85 zł |
Royal Canin MEDIUM PUPPY | 107 zł |
Royal Canin Medium Puppy karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 12 miesiąca, r | 123 zł |
ROYAL CANIN Medium Puppy 4kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 12 miesiąc | 92 zł |
Royal Canin Medium Puppy - 4 kg | 85 zł |
ROYAL CANIN Medium Puppy 4kg + 10x140g saszetka | 156 zł |
ROYAL CANIN SHN Medium Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 4kg | 129 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!