Ceny na Royal Canin Maxi Puppy 15 kg (30061500R2)
od 236 do 515 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 15; Wiek: Wiek: od 2. miesiąca; szczenięta; młode; dorosłe; Wielkość psa: duże; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla szczeniąt dużych ras Royal Canin Maxi Puppy do 15 miesiącaSucha karma dla szczeniąt dużych ras od 2 do 15 miesiąca życia. Zapewnia optymalne odżywienie organizmu w celu utrz... więcejymania wymaganego poziomu aktywności i energii. Pomaga wzmocnić kości i stawy. Nie zaburza równowagi mikroflory jelitowej i zapewnia komfortowe trawienie. Wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu i stanowi barierę przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego. Pozwala na wygodne przejście na karmę suchą. Promuje zdrową skórę i piękną sierść. Czy wiesz, że Twój szczeniak dużych ras waży 70 razy od urodzenia do 15 miesiąca życia? Ciało szczeniaka stale rośnie: skład, konsystencja i wielkość karmy muszą być dostosowane do wieku szczenięcia. Dieta w okresie wzrostu odgrywa kluczową rolę w morfologii i zdrowiu szczenięcia w przyszłości. dietaKarma Royal Canin Puppy Maxi przeznaczona jest dla szczeniąt dużych psów, których waga dorosłego osobnika wynosi od 26 do 44 kg. Szczenięta do 15 miesiąca życia. Odpowiednia wielkość krokietów — łatwa do żuciaOdpowiedni Rozetka.plZłóż skargę | 299 zł |
Royal Canin Maxi Puppy - sucha karma dla szczeniąt ras dużych 15kg RC8315Royal Canin Maxi Puppy - sucha karma dla szczeniąt ras dużych Bez wątpienia Royal Canin jest jedną z najstarszych i... więcejnajbardziej znanych marek na świecie, zajmujących się produkcją karmy dla psów i kotów. Założył ją w 1968 roku francuski weterynarz - Jean Cathary. Dlatego już od ponad 50 lat dostarcza naszym pupilom całą gamę karm suchych i mokrych, przysmaków oraz produktów weterynaryjnych Miskakarmy.plZłóż skargę | 454 zł |
Royal Canin Maxi Puppy - 15 kgKarma Royal Canin Maxi Puppy została opracowana specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb żywieniowych szczeniąt du... więcejżych ras. Ta formuła jest odpowiednia dla szczeniąt dużych ras w wieku 2-15 miesięcy, które powinny osiągnąć wagę dorosłego osobnika 26-44 kg. Ta dostosowana do potrzeb dieta zawiera składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, które wspomagają naturalne mechanizmy obronne szczeniąt w okresie, gdy ich układ odpornościowy dopiero się rozwija. Kwasy tłuszczowe omega-3 (np. DHA) wspomagają także optymalny rozwój mózgu u szczeniąt. Dzięki połączeniu korzystnych prebiotyków (takich jak FOS, MOS i wysłodki buraczane) oraz lekkostrawnych białek, karma Royal Canin Maxi Puppy pomaga również zrównoważyć florę jelitową, zapewniając tym samym dobre trawienie. Ponadto, receptura zawiera optymalną zawartość energii, aby zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne rosnących szczeniąt. Royal Canin Maxi Puppy w skrócie: Pełnoporcjowa sucha karma dla szczeniąt (2-15 miesięcy) dużych ras (waga dorosłego osobnika 26-44 kg). Silny układ odpornościowy: zawiera składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, które wzmacniają układ odpornościowy. Rozwój mózgu: dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega-3. Wsparcie flory jelitowej: z prebiotykami i wysokostrawnymi białkami. Optymalna zawartość energii: aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie energetyczne dużych szczeniąt. Krokiety opracowano specjalnie z myślą o potrzebach szczeniąt dużych ras. Ich wielkość i kształt sprzyjają żuciu, a tym samym spowalniają tempo przyjmowania pokarmu, sprzyjając uczuciu sytości. Wspomaga również zdrowie zębów szczeniaka dzięki mechanicznemu efektowi szczotkowania podczas żucia. Karmę mokrą Royal Canin Maxi Puppy znajdziesz tutaj: Royal Canin Maxi Puppy w saszetkach Zooplus.plZłóż skargę | 265 zł |
Karma Royal Canin SHN Maxi Puppy (15 kg )Specyfikacja Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina E Efekty zdrowotne Zdrowie og... więcejólne Waga produktu 15 kg Wielkość psa Maxi (26 - 44 kg) Smak karmy Ryż Smak karmy Warzywo Specyficzne potrzeby zwierzęcia Sierść i skóra Wiek zwierzęcia Szczenięta Zawartość selenu 0,08 mg/kg Białko 30% Zawartość manganu 59 mg/kg Popiół surowy 7,7% Włókna surowe 2,6% Zawartość jodu 4,5 mg/kg Zawartość miedzi 14 mg/kg Zawartość tłuszczu 16% Zawartość cynku 140 mg/kg Szerokość 360mm Długość 560mm Wysokość 150mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 412 zł |
Royal Canin SHN Maxi Puppy - sucha karma dla szczeniąt - 15 kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 362 zł |
Royal Canin SHN Maxi Puppy BF 15 kg | 312 zł |
ROYAL CANIN Maxi Puppy 30 kg ( 2 x 15 kg) karma sucha dla szczeniąt, od 2Pełnoporcjowa karma dla szczeniąt ras dużych (masa ciała psa dorosłego od 26 do 44 kg) do 15 miesiąca życia.
Karma... więcejsucha ROYAL CANIN® Maxi Puppy została specjalnie opracowana, aby pokrywać w pełni potrzeby pokarmowe szczeniąt ras dużych. Karma jest przeznaczona dla szczeniąt ras dużych w wieku od 2 do 15 miesięcy, które po zakończeniu wzrostu osiągną masę ciała 26-44 kg.Receptura karmy zawiera kompleks o potwierdzonej skuteczności, obejmujący witaminy C i E, wspomagający naturalne mechanizmy obronne szczeniąt podczas gdy ich układ odpornościowy wciąż się rozwija.Karma została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 (w tym DHA), które mają korzystny, udowodniony naukowo, wpływ na wspomaganie zdrowego rozwoju mózgu u szczeniąt.Dzięk Fera.plZłóż skargę | 513 zł |
ROYAL CANIN Maxi Puppy 15 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla szczeniąt dużych ras? Faza wzrostu to istotny etap życia szczenięcia... więcej– czas wielkich zmian i nowych odkryć. W tym czasie szczenię potrzebuje pełnowartościow Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 236 zł |
Karma dla szczeniąt ras dużych ROYAL CANIN Maxi Junior, 15 kg.pełnowartościow EmpikZłóż skargę | 263 zł |
ROYAL CANIN Maxi Puppy 15kg + 10x140g saszetka | 383 zł |
Royal Canin Maxi Puppy - 2 x 15 kgKarma Royal Canin Maxi Puppy została opracowana specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb żywieniowych szczeniąt du... więcejżych ras. Ta formuła jest odpowiednia dla szczeniąt dużych ras w wieku 2-15 miesięcy, które powinny osiągnąć wagę dorosłego osobnika 26-44 kg. Ta dostosowana do potrzeb dieta zawiera składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, które wspomagają naturalne mechanizmy obronne szczeniąt w okresie, gdy ich układ odpornościowy dopiero się rozwija. Kwasy tłuszczowe omega-3 (np. DHA) wspomagają także optymalny rozwój mózgu u szczeniąt. Dzięki połączeniu korzystnych prebiotyków (takich jak FOS, MOS i wysłodki buraczane) oraz lekkostrawnych białek, karma Royal Canin Maxi Puppy pomaga również zrównoważyć florę jelitową, zapewniając tym samym dobre trawienie. Ponadto, receptura zawiera optymalną zawartość energii, aby zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne rosnących szczeniąt. Royal Canin Maxi Puppy w skrócie: Pełnoporcjowa sucha karma dla szczeniąt (2-15 miesięcy) dużych ras (waga dorosłego osobnika 26-44 kg). Silny układ odpornościowy: zawiera składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, które wzmacniają układ odpornościowy. Rozwój mózgu: dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega-3. Wsparcie flory jelitowej: z prebiotykami i wysokostrawnymi białkami. Optymalna zawartość energii: aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie energetyczne dużych szczeniąt. Krokiety opracowano specjalnie z myślą o potrzebach szczeniąt dużych ras. Ich wielkość i kształt sprzyjają żuciu, a tym samym spowalniają tempo przyjmowania pokarmu, sprzyjając uczuciu sytości. Wspomaga również zdrowie zębów szczeniaka dzięki mechanicznemu efektowi szczotkowania podczas żucia. Karmę mokrą Royal Canin Maxi Puppy znajdziesz tutaj: Royal Canin Maxi Puppy w saszetkach Zooplus.plZłóż skargę | 515 zł |
Dwupak Royal Canin Maxi - Puppy, 2 x 15 kgDuże psy mają relatywnie mały przewód pokarmowy, co ogranicza ich możliwości trawienia. Ścianki jelita są bardziej... więcejprzepuszczalne w porównaniu z małymi psami, co prowadzi do zwiększonej ilości wody w żołądku i luźnego stolca. Intensywne bakteryjne procesy fermentacyjne w jelicie grubym mogą prowadzić u dużych psów do wzdęć. Duże psy mają nie tylko wrażliwe trawienie, ale także wrażliwe stawy. Nadmierna ilość ruchu, zwłaszcza u młodych psów, może już w młodym wieku doprowadzić do uszkodzeń kości i stawów. Optimal Digestive Safety: EPA i DHA wpływają pozytywnie na trawienie, pulpa buraczana poprawia konsystencję stolca Zdrowe serce: tauryna wspomaga pracę serca Zdrowe stawy: siarczan chondroityny i glukozamina wraz z kwasami EPA i DHA pozytywnie wpływają na chrząstki i stawy Wysoka akceptacja: starannie wybrane składniki odżywcze, nowoczesna technologia i naturalna ochrona aromatów sprawiają, że karmę tę chętnie jedzą nawet najbardziej wybredne psy Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 285511. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: Royal Canin Maxi Zooplus.plZłóż skargę | 515 zł |
ROYAL CANIN Maxi Puppy 15 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 15 miesiącPełnoporcjowa karma dla szczeniąt ras dużych (masa ciała psa dorosłego od 26 do 44 kg) do 15 miesiąca życia.
Karma... więcejsucha ROYAL CANIN® Maxi Puppy została specjalnie opracowana, aby pokrywać w pełni potrzeby pokarmowe szczeniąt ras dużych. Karma jest przeznaczona dla szczeniąt ras dużych w wieku od 2 do 15 miesięcy, które po zakończeniu wzrostu osiągną masę ciała 26-44 kg.Receptura karmy zawiera kompleks o potwierdzonej skuteczności, obejmujący witaminy C i E, wspomagający naturalne mechanizmy obronne szczeniąt podczas gdy ich układ odpornościowy wciąż się rozwija.Karma została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 (w tym DHA), które mają korzystny, udowodniony naukowo, wpływ na wspomaganie zdrowego rozwoju mózgu u szczeniąt.Dzięk Fera.plZłóż skargę | 264 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Maxi Puppy 15kg + 10x140g saszetka | 370 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Maxi Puppy 15kg + Advantix - dla psów 25-40kg (4 p | 409 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Maxi Puppy 15kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do | 312 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!