Ceny na hulajnogę Root Type R
Wideo 4Zdjęcia 40 | od 678 do 835 zł Niezawodna i łatwa w obsłudze hulajnoga średniej klasy wprowadzona na rynek przez firmę Root w 2023 roku. Jest to wyspecjalizowany model kaskaderski, zaprojektowany z właściwościami technicznymi i funkcjami, które gwarantują niezawodność i pewność podczas jazdy i wykonywania ekstremalnych akrobacji. Dzięki maksymalnej ładowności 100 kg Root Type R jest idealnym wyborem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, zapewniając stabilność i niezawodność nawet podczas trudnych akrobacji i skoków. Pozwala to doświadczonym jeźdźcom na zaprezentowanie swoich umiejętności, a początkującym na rozwijanie nowych umiejętności bez ograniczeń. Model pozycjonowany przez producenta jako rozwiązanie dla jeźdźców w kategorii wiekowej 6 lat i ma zalecany wzrost od 137 do 168 cm.Stalowa konstrukcja kierownicy w kszta...łcie litery Y zapewnia wytrzymałość i stabilność, co ułatwia kontrolę nad rowerem. skuter nawet podczas szybkiej jazdy. Aluminiowy deck nadaje produktowi niezbędną wytrzymałość i lekkość, co jest szczególnie ważne w przypadku elementów trikowych. Znakomita kompresja IHC utrzymuje kierownicę stabilnie i redukuje wibracje, pozwalając rowerzystom skoncentrować się na trikach i nie rozpraszać się niepożądanymi wibracjami. Koła poliuretanowe o średnicy 11 cm zapewniają doskonałą przyczepność na asfalcie i zwiększoną zwrotność. Kółka z wysokiej jakości łożyskami ABEC 9 zapewniają płynne toczenie i minimalny opór, co zwiększa szybkość i komfort jazdy. Maksymalna wysokość kierownicy 82,5 cm i rozmiar podestu 50x12,3 cm zapewniają optymalną pozycję rowerzysty i wygodne prowadzenie. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Root Industries Hulajnoga Freestyle Typ R Czarny Różowy Biały RI9350759078 | 781 zł |
Root Industries Root Type R Hulajnoga Wyczynowa (Rocket Fuel) | 729 zł |
Hulajnoga Wyczynowa Root Type R | 835 zł |
Root Type R Hulajnoga Wyczynowa Rocket Fuel | 719 zł |
Root Industries Type R Stunt-Scooter wys 825 cm Oilslick Rainbow neochrome | 678 zł |
Root Industries Typ R Stunt-Hulajnoga Wysokość 825cm - Czarny/Niebieski/Bi | 752 zł |
Root Type R Hulajnoga Wyczynowa Rocket Fuel RI9350759078883 | 781 zł |
Root Type R Hulajnoga Wyczynowa Black Pink Splatter | 719 zł |
Root Type R Hulajnoga Wyczynowa Matt Black | 719 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!