Ceny na rower Romet Wagant 6 2023 frame 19
Zdjęcia 14 | od 2 399 do 3 299 zł Rok modelowy: 2023; Rodzaj: Rodzaj: trekkingowy; Materiał ramy: aluminium; Amortyzacja: widelec przedni; Rodzaj amortyzacji (widelec): elastomerowo-sprężynowa; Amortyzacja w sztycy podsiodłowej; Średnica koła ("): 28; Hamulec przedni: tarczowy hydrauliczny; Hamulec tylny: tarczowy hydrauliczny |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower Trekkingowy męski ROMET WAGANT 6 2023 19 | 3 299 zł |
Rower Trekkingowy ROMET WAGANT 6 2023 Rama: 21' | 2 799 zł |
Rower Trekkingowy męski ROMET WAGANT 6 2023 | 3 299 zł |
Rower trekkingowy ROMET WAGANT 6 2023 | 2 399 zł |
Rower Trekkingowy męski ROMET WAGANT 6 2023 23 | 3 299 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!