Robot odkurzający
Roborock S8+
Wideo 4Zdjęcia 16 | od 3 199 do 4 100 zł Jeden z topowych modeli odkurzaczy automatycznych Roborock modelu 2023 z innowacyjną konstrukcją podwójnej szczotki DuoRoller Drush, technologią wibracyjnego czyszczenia na mokro VibraRise Mopping System, laserowym czujnikiem LiDAR do precyzyjnego mapowania oraz kompletną stacją dokującą, która automatycznie wyładowuje śmieci do jednorazowego pojemnika torba. Jest to rozwiązanie na wysokim poziomie w stosunku do linii Roborock S8, której pierwsi przedstawiciele weszli na rynek w 2022 roku. Pozycjonowany jest jako produkt z wyższej kategorii cenowej, skierowany do wymagających użytkowników preferujących inteligentne urządzenia gospodarstwa domowego z zaawansowaną funkcjonalnością smart. Odkurzacz automatyczny Roborock S8+ obsługuje sterowanie głosowe i można go zintegrować z systemem inteli...gentnego domu. Gotowy do czyszczenia chemicznego pomieszczeń o łącznej powierzchni do 300 m². lub czyszczenie na mokro na powierzchni 100-120 m². Szybko i skutecznie zbiera kurz, piasek i drobne zanieczyszczenia do wbudowanego filtra cyklonowego. W przeciwieństwie do tańszych modeli, model ten zapewnia zwiększoną moc ssania (do 6000 Pa), zapewniając doskonałe rezultaty na każdej powierzchni. Podwójna szczotka odkurzacza znajduje się w niewielkiej odległości od podłogi i posiada ruchomą konstrukcję, która pozwala wychwycić większą ilość zanieczyszczeń bez pomijania sprzątanej powierzchni (automatycznie podnosi szczotkę w przypadku uderzenia w dywan). |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roborock S8 Biały inteligentny robot do mopowania ssącego ze stacją ssącą | 4 050 zł |
Roborock Odkurzacz robot S8+ | 3 344 zł |
roborock Robot sprzątający ze stacją Roborock S8+ (czarny) | 3 895 zł |
Robot sprzątający ze stacją Roborock S8+ (czarny) | 4 100 zł |
Robot sprzątający Roborock S8+ biały | 3 199 zł |
Robot sprzątający Roborock S8 (czarny) | 3 699 zł |
Robot sprzątający Roborock S8+ (czarny) - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 3 199 zł |
Robot sprzątający ze stacją Roborock S8+ (czarny) | 3 758 zł |
Roborock Odkurzacz robot S8+ White | 3 260 zł |
Odkurzacz automatyczny ROBOROCK S8P52-00 | 3 850 zł |
Robot sprzątający Roborock S8+ biały | 3 444 zł |
Robot sprzątający Roborock S8+ czarny | 3 343 zł |
Odkurzacz Automatyczny Roborock S8+ | 3 299 zł |
Roborock S8+ Black | 3 398 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!