Ceny na zestaw słuchawkowy Remax RB-T1
Zdjęcia 4 | od 35 do 70 zł Kompaktowy, stylowy i lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth z redukcją szumów. Jest pozycjonowany jako produkt w przystępnej cenie, przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników, którzy potrzebują niedrogiego i niezawodnego urządzenia do utrzymywania komunikacji głosowej w sytuacjach, gdy potrzebny jest zestaw głośnomówiący. Oprócz demokratycznej ceny ma dobrą ergonomię i lepszą jakość głosu. Wbudowany mikrofon z redukcją szumów gwarantuje doskonałą transmisję głosu. Dogodna lokalizacja przycisku pozwoli Ci na szybkie odbieranie połączeń telefonicznych. Dzięki niewielkiej wadze (6 g) i dobrej ergonomii, urządzenie nie powoduje dyskomfortu nawet przy długotrwałym noszeniu. Dzięki niemu możesz wygodnie komunikować się przez telefon podczas treningu, prowadzenia samochodu czy wyko...nywania prac domowych. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Remax RB-T1 jest mocowany w uchu za pomocą wymiennej silikonowej wkładki dousznej z dodatkowym ogranicznikiem. Zintegrowany akumulator Li-Ion zapewnia do 6,5 h aktywnego działania na baterii lub do 120 h w trybie czuwania i ładuje się w 1,5 h. Do interakcji ze smartfonem służy bezprzewodowy interfejs Bluetooth 4.0, co gwarantuje transmisję dźwięku na odległość do do 10 m. wspomnieć o dobrej kompatybilności z gadżetami z systemami operacyjnymi Android, iOS i Windows. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawka Remax RB-T1 Biała (32023) | 35 zł |
REMAX słuchawka bezprzewodowa / bluetooth RB-T1 5.0 biała | 48 zł |
Remax RB-T1 zestaw słuchawkowy bezprzewodowa słuchawka Bluetooth 5.0 biały | 70 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!