Ceny na Razer Ripsaw HD
Wideo 13Zdjęcia 12 | od 711 do 768 zł Wprowadzony w 2021 roku Razer to urządzenie do przechwytywania wideo klasy średniej. Zaleca się używanie go w połączeniu z wydajnym komputerem osobistym lub laptopem. Obsługuje transmisję wideo end-to-end 4K 60 FPS, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się płynnym i wyraźnym wideo podczas nagrywania / przesyłania strumieniowego. Bezpośrednie nagrywanie lub transmisja online jest możliwa w rozdzielczości Full HD 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Ponadto urządzenie do przechwytywania wideo Razer Ripsaw HD obsługuje funkcje miksowania dźwięku, jest wyposażone w port HDMI w wersji 2.0 i USB 3.0. Ten ostatni interfejs jest przeznaczony do łączenia się z komputerem do przesyłania strumieniowego i zapewnia zerową latencję. Nawiasem mówiąc, w zestawie znajduje się przejściówka Type-C na Type-A i...kabel HDMI. Model jest kompatybilny nie tylko z nowoczesnymi komputerami, ale także z popularnymi konsolami do gier, m.in. Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One. Dodatkowo, aby zorganizować transmisję strumieniową, urządzenie można uzupełnić o różne specjalistyczne markowe urządzenia, na przykład mikrofon Seiren X, podświetlaną kamerę internetową Kiyo lub zestaw słuchawkowy Barracuda X. Jest mini-jack 3,5 mm i kabel do podłączenia słuchawek. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Ripsaw HD | 711 zł |
Razer Ripsaw HD KG-A-RAZ-010 | 768 zł |
Razer Ripsaw HD Game Streaming Capture Card: 4K Passthrough - 1080P FHD 60 | 739 zł |
Razer Ripsaw HD (RZ20-02850100-R3M1) | 739 zł |
Razer Ripsaw HD (RZ20-02850100-R3M1) | 737 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!