Myszka
Razer Pro Click (RZ01-02990100-R3M1)
Wideo 22Zdjęcia 7 | od 306 do 522 zł Wysokiej jakości i bogata w funkcje mysz bezprzewodowa z czułym czujnikiem optycznym Razer 5G i możliwością pracy z wieloma urządzeniami jednocześnie przez RF / Bluetooth lub kabel. Opracowany we współpracy z Humanscale, ma niezwykle wygodny i ergonomiczny kształt z podparciem kciuka. Wyposażony w kółko 4D do przewijania w pionie i poziomie. Obudowa z wysoko gumowaną lewą ścianą boczną jest zoptymalizowana do użytku przez osoby praworęczne. Trwałe i ciche mikroprzełączniki LKM / PKM mają imponujący gwarantowany zasób (co najmniej 50 milionów operacji). Razer Pro Click to wysokiej klasy produkt dla użytkowników pracujących równolegle z dwoma lub trzema komputerami, laptopami lub tabletami. Wysokiej jakości czujnik optyczny Razer 5G zapewnia wysoką dokładność pozycjonowania i obsługuje regul...ację czułości, którą można zmieniać na bieżąco za pomocą dedykowanego przycisku (w zakresie od 200 do 16 000 dpi). Dzięki temu mysz doskonale radzi sobie z pracą w poważnych aplikacjach profesjonalnych (grafika rastrowa / wektorowa, obróbka wideo, modelowanie 3D, systemy CAD / CAE itp.). |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Pro Click RZ01-02990100-R3M1 | 306 zł |
Razer Pro Click MY-G-RAZ-089 | 443 zł |
Razer Pro Click - High-Precision Ergonomic Wireless Mouse for Productivity | 522 zł |
Razer Pro Click Humanscale Wireless Mouse Optical Sensor Multi-Host Connec | 480 zł |
Mysz Razer Pro Click (RZ01-02990100-R3M1) Biała | 454 zł |
Mysz RAZER Pro Click | Bezpłatny transport | 378 zł |
Mysz RAZER Pro Click | Bezpłatny transport | 382 zł |
Razer Pro Click - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomat | 449 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!