Słuchawki
Razer Kraken X Lite (RZ04-02950100-R381)
Wideo 8Zdjęcia 11 | od 150 do 334 zł Lekkie, niedrogie zamknięte słuchawki nauszne do gier z połączeniem kablowym i mikrofonem na elastycznym ramieniu. Są tańszą modyfikacją słynnego modelu Razer Kraken. Wyróżniają się mniejszymi gabarytami i obniżoną wagą (230 g). Są pozycjonowane jako produkt średniej półki cenowej skierowany do użytkowników, którzy chcą kupić wysokiej jakości i wygodny zestaw słuchawkowy do gier na długie sesje grania. Słuchawki Razer Kraken X Lite są przeznaczone do użytku w systemach gamingowych opartych na komputerach, laptopach i konsolach do gier. Bezproblemowo współdziałają ze smartfonami i tabletami. Łatwo dopasowują się do anatomicznych cech głowy użytkownika, wygodne do długotrwałego noszenia. Wyposażone w wysokiej jakości jednokierunkowy mikrofon kardioidalny o dobrej czułości i szerokim paśmie p...rzenoszenia, który doskonale wychwytuje głos. Przetworniki dynamiczne o średnicy 40 mm zapewniają wysokiej jakości dźwięk z umiarkowanym akcentem niskich częstotliwości. Dźwięki eksplozji i wystrzałów są odtwarzane żywo i dokładnie, dzięki czemu idealnie nadają się do strzelanek i gier akcji. Dobrze radzą sobie z odtwarzaniem filmów i muzyki EDM. Obsługiwana jest wirtualizacja wielokanałowego dźwięku (7.1), która jest dodatkowo aktywowana w środowisku Windows 10. Wyposażone w kabel o długości 1,3 m. Do podłączenia do komputera służy dwumetrowy przedłużacz. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Kraken X Lite | 164 zł |
Słuchawki RAZER Kraken X Lite | 150 zł |
Słuchawki RAZER Kraken X Lite RZ04-02950100-R381 | 200 zł |
Słuchawki Razer Kraken X Lite Czarne (RZ04-02950100-R381) | 150 zł |
Razer Next Level Gaming Bundle - Kraken X Lite Wired Headset, DeathAdder E | 180 zł |
Razer AUDIO GAMING RAZER KRAKEN X LITE | 155 zł |
Razer Kraken X Lite Gaming Headset, Wired, Microphone, Black ...nie z tej | 277 zł |
Zestaw słuchawkowy Razer Kraken X Lite (RZ04-02950100-R381) Czarny | 216 zł |
Zestaw słuchawkowy do gier Razer Kraken X Lite, przewodowy, mikrofon, czar | 213 zł |
Razer Kraken X Lite Gaming Headset Czarny RZ04-02950100-R381 | 179 zł |
Razer Kraken X Lite Gaming Headset, Wired, Microphone, Black | 334 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!