Słuchawki
Razer Kraken V3 (RZ04-03770200-R3M1)
Wideo 15Zdjęcia 10 | od 398 do 663 zł Specjalistyczne słuchawki gamingowe, które w 2022 roku uzupełniły popularną linię gamingową Kraken firmy Razer. Są to dość zaawansowane, pełnowymiarowe modele Over-Ear, które całkowicie zakrywają małżowiny uszne użytkownika, zapewniając tym samym lepszą izolację szumów i zanurzenie w wirtualnym świecie gier komputerowych. Przyczynia się do tego obsługa technologii wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, która optymalizuje obraz dźwiękowy w grze, dzięki czemu użytkownik czuje się w samym centrum akcji. Miękkie poduszki nauszne Flowkni z pokryciem z hybrydowej tkaniny/zamszu i specjalną wyściółką z pianki zapamiętującej kształt zapewniają długą, nieprzerwaną grę. Pałąk można regulować dla maksymalnego komfortu użytkownika. Sercem słuchawek są markowe tytanowe przetworniki dynamiczne TriForce...o średnicy 50 mm, pozwalające na odtworzenie zakresu częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz. Odłączany mikrofon kardioidalny zapewnia skoncentrowany obszar odbioru głosu poprzez tłumienie szumów tła. Na uwagę zasługuje również oświetlenie Razer Chroma RGB, które zapewnia możliwość tworzenia dynamicznych efektów świetlnych. Rodzaj połączenia ze źródłem sygnału jest wyłącznie przewodowy, podczas gdy urządzenie korzysta z interfejsu USB A. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RAZER Słuchawki RAZER Kraken V3 RZ04-03770200-R3M1 Czarny | 399 zł |
Nauszne Razer Kraken V3 SL-G-RAZ-061 | 442 zł |
Słuchawki RAZER Kraken V3 | 398 zł |
Razer Kraken V3 - Wired USB Gaming Headset with Razer Chroma RGB - Razer T | 522 zł |
Słuchawki RAZER Kraken V3 RZ04-03770200-R3M1 | 398 zł |
Razer, Zeataw słuchawkowy Kraken V3, Czarny | 428 zł |
Razer Gaming Headset Kraken V3 Built-in microphone, Black, Wired, Noice ca | 663 zł |
Zestaw słuchawkowy Razer Kraken V3 (RZ04-03770200-R3M1) Czarny | 436 zł |
Razer Słuchawki Kraken V3 7,1 czarne USB | 415 zł |
Razer Kraken V3 Gaming Headset Czarny RZ04-03770200-R3M1 | 469 zł |
Razer Kraken V3 Zielone | 467 zł |
Razer Kraken V3 czarne | 398 zł |
Razer Gaming Headset Kraken V3 Built-in microphone, Black, Wired, Noice ca | 658 zł |
Razer Kraken V3 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomat | 429 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!