Słuchawki
Razer Kraken BT Kitty Edition
Wideo 20Zdjęcia 19 | od 435 do 609 zł Jasne, ciekawe i wysokiej jakości pełnowymiarowe słuchawki firmy Razer, która słynie przede wszystkim z produktów dla graczy i e-sportowców. Kluczową cechą modelu jest kolorowy design, różowy kolor oraz kształt z kocimi uszami na pałąku, dzięki czemu produkt przeznaczony jest głównie dla młodych dziewcząt. Producent wdrożył wbudowany system oświetlenia, przy czym podkreślone są zarówno miski, jak i same „kocie uszy”. Słuchawki posiadają miękkie nauszniki ze sztucznej skóry ze specjalnym żelem chłodzącym wewnątrz, a także regulowany pałąk, który zapewnia maksymalny komfort nawet podczas długiego, ciągłego użytkowania. Słuchawki Razer Kraken BT Kitty Edition są zasilane dynamicznymi przetwornikami 40 mm, które zapewniają czysty, bogaty dźwięk bez zniekształceń. Zaimplementowane wsparcie dla...kodeka aptX Low Latency. Producent zapewnia również podwójny mikrofon z redukcją szumów. Parowanie ze źródłem sygnału odbywa się za pośrednictwem interfejsu bezprzewodowego Bluetooth v 5.0. Jeśli chodzi o autonomię, to na jednym pełnym naładowaniu słuchawki mogą pracować do 20-50 godzin, w zależności od tego, czy użytkownik korzysta z aktywnego systemu redukcji szumów. Ale z jakiegoś powodu do ładowania służy nieco przestarzały interfejs microUSB. Urządzenie waży 298 g. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki RAZER Kraken BT Hello Kitty | 450 zł |
Słuchawki RAZER Kraken BT Kitty Edition RZ04-03520100-R3M1 | 550 zł |
Słuchawki Razer Kraken BT Kitty Edition Różowe (RZ04-03520100-R3M1) | 435 zł |
Razer Kraken Hello Kitty Edition Wireless Gaming Headset Różowy RZ04-03520 | 609 zł |
Słuchawki RAZER Kraken BT Hello Kitty RZ04-03520300-R3M1 | 450 zł |
Razer Kraken Kitty Edition Wireless Gaming Headset Różowy RZ04-03520100-R3 | 484 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!