Myszka
Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed (RZ01-04130100-R3G1)
Wideo 14Zdjęcia 7 | od 180 do 552 zł Mysz firmy Razer, renomowanego producenta sprzętu do gier, przeznaczona jest zarówno dla profesjonalnych e-sportowców, jak i amatorów. Jego konstrukcja została przemyślana w najdrobniejszych szczegółach, aby zapewnić maksymalny komfort użytkownika: ergonomiczny kształt jest idealny dla prawej ręki, wysokiej jakości stopki z fluoroplastu umożliwiają płynne przesuwanie urządzenia po każdej powierzchni, a ulepszone przełączniki mechaniczne są bardziej odporne na zużycie i mają dłuższa żywotność - do 60 milionów kliknięć... Model oferuje dwie opcje łączności bezprzewodowej: Bluetooth lub Razer HyperSpeed Wireless z ultraniskimi opóźnieniami. W tym przypadku gniazdo hybrydowe pozwala na użycie baterii AA lub AAA. Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed korzysta również z ulepszonego czujnika optyczneg...o Razer 5G z 14 000 DPI i dokładnością rozdzielczości 99,4%, 7 programowalnych przycisków i wbudowanej pamięci do zapisywania ustawień. Dzięki funkcji Razer Hypershift zawsze będziesz gotowy do gry z niestandardowymi przypisaniami przycisków, makrami i przypisaniami podwójnych przycisków. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Deathadder V2 X Hyperspeed Mysz Czarny 5 x 5 x 1552 cm RZ01-04130100 | 195 zł |
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed - Myszy - Optyczny - 7 - Czarny | 235 zł |
Razer Deathadder V2 X HyperSpeed MY-G-RAZ-066 | 364 zł |
Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed Czarny | 249 zł |
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed Wireless Bluetooth Optical Gaming Mouse 1 | 180 zł |
Razer, Myszka Deathadder V2 X HyperSpeed, Czarny | 269 zł |
Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed Czarny | 249 zł |
Mysz Razer Deathadder V2 X HyperSpeed (RZ01-04130100-R3G1) Czarna | 315 zł |
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed czarna + smycz Razer | 278 zł |
Razer Deathadder V2 X Hyperspeed 14000 Dpi Wireless Gaming Mouse Czarny RZ | 229 zł |
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed Wireless Gaming Mouse Optical Sensor 1400 | 264 zł |
Razer Deathadder V2 X HyperSpeed Black - Gaming mouse New | 552 zł |
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed Wireless Black Gaming Mouse - BRAND NEW! | 368 zł |
Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed Design Wireless Mouse 5G 14K DPI Optical | 264 zł |
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 259 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!