Słuchawki
Razer BlackShark V2 X USB (RZ04-04570100-R3M1)
Wideo 1Zdjęcia 12 | od 189 do 526 zł Zamknięty, pełnowymiarowy, nauszny zestaw słuchawkowy USB do gier, przeznaczony dla początkujących sportowców e-sportowych i zapalonych graczy komputerowych. Jak łatwo się domyślić z rozwiniętej nazwy modelu, słuchawki podłącza się do źródła dźwięku poprzez złącze USB. Miękkie nauszniki ze sztucznej skóry zapewniają odpowiednią pasywną izolację hałasu, a także mają efekt pamięci. Razer BlackShark V2 X USB jest wyposażony w dynamiczne przetworniki Razer TriForce o średnicy 50 mm z tytanową membraną i zakresem częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz. Co więcej, działają zgodnie ze schematem „3 w 1”, wytwarzając jasny dźwięk z bogatymi wysokimi częstotliwościami i mocnym basem. Oddzielna linia w modelu informuje o wirtualnym dźwięku przestrzennym 7.1, zapewniającym pełniejsze zanurzenie się w rozgr...ywce. Odłączany mikrofon na otwartym ramieniu pozwala wyraźnie słyszeć głos gracza. Pickup modelu posiada skuteczny system redukcji hałasu. Ważące około 240 g słuchawki praktycznie nie są odczuwalne na głowie podczas długich sesji grania. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer BlackShark V2 X USB | 296 zł |
Nauszne Razer BlackShark V2 X USB czarny SL-G-RAZ-094 | 318 zł |
Słuchawki RAZER BlackShark V2 X USB | 278 zł |
Razer Blackshark V2 X USB - Wired Esports Headset With Noise-Cancelling Mi | 348 zł |
Słuchawki RAZER BlackShark V2 X USB RZ04-04570100-R3M1 | 240 zł |
Razer BlackShark V2 X USB Nauszne Czarny | 189 zł |
Razer BlackShark V2 | 306 zł |
Razer BlackShark V2 X USB Nauszne Czarny | 189 zł |
Razer Esports Headset BlackShark V2 X Wired, Over-ear, Microphone, Black, | 442 zł |
Zestaw słuchawkowy Razer BlackShark V2 X USB (RZ04-04570100-R3M1) Czarny | 332 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! RAZER BlackShark V2 Headset X USB - PACZKOMAT, POCZTA, | 349 zł |
Razer BlackShark V2 X USB Czarne | 387 zł |
Razer | Esports Headset | BlackShark V2 X | Wired | Over-ear | Microphone | 526 zł |
Razer BlackShark V2 X USB, black | 392 zł |
Razer Blackshark V2 X USB Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 279 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!