Myszka
Razer Basilisk Ultimate with Charging Dock (RZ01-03170100-R3G1)
Wideo 17Zdjęcia 10 | od 424 do 854 zł Zaawansowana i wielofunkcyjna mysz gamingowa pozycjonowana przez producenta w górnym segmencie cenowym. Jednak urządzenie ma wszelkie powody do takiego pozycjonowania. Dzięki temu urządzenie można podłączyć do komputera zarówno za pomocą klasycznego elastycznego kabla, jak i za pomocą adaptera radiowego. Mysz posiada 6 przycisków, które wytrzymują do 70 milionów kliknięć każdy, co pozwala na eksploatację urządzenia w trybie intensywnym przez wiele lat. Jednocześnie użytkownik może zaprogramować dwie różne akcje dla każdego z przycisków, a osobny przełącznik Hypershift pozwala błyskawicznie przełączać się pomiędzy tymi profilami ustawień. Samo kółko przewijania oferuje funkcję nawigacji w 4 kierunkach, a także możliwość regulacji oporu. Razer Basilisk Ultimate jest zasilany dołączoną bateri...ą, która zapewnia do 100 dni ciągłego użytkowania. Sercem urządzenia jest dość zaawansowany sensor Razer Focus+, natomiast aktualną rozdzielczość dotykową modelu można regulować w zakresie od 800 do 20 000 dpi. Mysz jest wykonana w kolorze czarnym, posiada kółko przewijania oraz ergonomiczną, podświetlaną obudowę, optymalnie dopasowaną do dłoni. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Basilisk Ultimate - Myszka do gier - Optyczny - 11 - Czarny z RGB | 734 zł |
Razer Basilisk Ultimate Czarny | 555 zł |
Razer Basilisk Ultimate Wireless Gaming Mouse w/ Charging Dock RZ01-031701 | 591 zł |
Mysz RAZER Basilisk Ultimate & Mouse Dock | 854 zł |
Razer Basilisk Ultimate Czarny | 555 zł |
Razer Basilisk Ultimate Wireless Optical Gaming Mouse Czarny RZ01-03170100 | 829 zł |
[From Japan] Razer Basilisk Ultimate Without Charging Dock RZ01-03170200-R | 784 zł |
Razer Basilisk Ultimate HyperSpeed Wireless Gaming Mouse w/ Charging Dock | 562 zł |
Razer Basilisk Ultimate HyperSpeed Gaming Wireless Mouse Chroma RGB Lighti | 480 zł |
Razer Basilisk Ultimate Hyperspeed Wireless Gaming Mouse & Charging Dock 2 | 563 zł |
Razer Basilisk Ultimate With Charging Dock Wireless Optical Gaming Mouse | 563 zł |
Razer Basilisk Ultimate HyperSpeed Wireless Optical Gaming Mouse | 424 zł |
New Razer Basilisk Ultimate Hyperspeed Wireless Gaming Mouse w/ Charging D | 480 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!