Myszka
Razer Atheris
Zdjęcia 11 | od 120 do 236 zł Mysz gamingowa o symetrycznej obudowie, pozycjonowana przez producenta w średnim przedziale cenowym. Warto zauważyć, że Razer Atheris obsługuje jednocześnie kilka technologii bezprzewodowych: Bluetooth Low Energy i komunikację radiową 2,4 GHz. Złącze radiowe USB jest ukryte pod górną pokrywą, obok komory baterii. 2 baterie AA są używane jako baterie. Waga myszy bez akumulatora to zaledwie 66 g. Manipulator otrzymał 5 przycisków oraz kółko przewijania. Mysz posiada sensor optyczny o maksymalnej rozdzielczości 7200 dpi. Ważną cechą modelu jest możliwość dostrojenia ustawień pod konkretną matę. Zarówno rozdzielczość z częstotliwością odpytywania, jak i wysokość separacji od maty są regulowane. Jednocześnie urządzenie można skonfigurować dosłownie pod każdą grę, czy to strzelankę akcji, czy RP...G/strategię. Działanie myszy wspiera autorskie oprogramowanie, które pozwala na wykorzystanie istniejących lub tworzenie unikalnych makr. Ponadto istnieje możliwość zmiany przypisania przycisków. Ta mysz jest maksymalnie uproszczona, ale jednocześnie dobrze wyważoną opcją, a dzięki dyskretnej konstrukcji może być używana z równym powodzeniem w domu, jak iw miejscu pracy. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer Atheris RZ01-02170100-R3G1 | 215 zł |
Razer Atheris - Myszka do gier - Optyczny - 6 - Czarny | 215 zł |
Razer Atheris Ambidextrous 7200 DPI Gaming Mouse RZ01-02170100-R3U1 Black | 236 zł |
Mysz gamingowa bezprzewodowa Razer Atheris (Mercury White) | 160 zł |
Mysz bezprzewodowa Razer Atheris czarna | 120 zł |
Mysz gamingowa bezprzewodowa Razer Atheris (Black) | 130 zł |
Gamingowa Mysz Razer Atheris Mercury White 7200 dpi 2,4 GHz Bluetooth | 160 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!