Ceny na Profi Cook PC-WKS 1167 G 2200 W 1.5 l stal nierdzewna
Wideo 1Zdjęcia 3 | od 239 do 280 zł Uniwersalny czajnik elektryczny, który może służyć zarówno do podgrzewania wody, jak i do parzenia herbaty. Czyli do tych celów urządzenie wyposażone jest w specjalne cylindryczne sitko, w którym umieszcza się napar, ale jeśli potrzebujesz tylko podgrzać wodę do innych celów, to atrybut zaparzania można po prostu usunąć i urządzenie może być używane jak zwykły czajnik. Model ma użyteczną objętość 1,5 litra i moc 2200 watów. Kolba wykonana jest ze szkła i wyposażona w wyjmowany filtr do oczyszczania wody z kamienia. Dla wygody mycia wewnętrznej powierzchni szklanej kolby korpus wykonany jest w formie cylindra z szeroką szyjką, a wieczko w razie potrzeby można łatwo i prosto zdjąć. Czajnik elektryczny Profi Cook PC-WKS 1167 G należy do linii ultranowoczesnych modeli, których charakterystyczn...ą cechą jest obecność termostatu oraz funkcja utrzymywania temperatury wody. Inną ważną i uderzającą cechą jest to, że urządzenie jest sterowane metodą kontaktową i bezkontaktową. Za pomocą smartfona lub panelu sterującego umieszczonego na stojaku użytkownik może wybrać temperaturę podgrzewania wody 45, 60, 85 lub 100°C, po osiągnięciu której urządzenie wyłączy się automatycznie uruchamiając program automatycznego podgrzewania, który utrzymywać temperaturę płynu na wymaganym poziomie przez kolejne 2 godziny. Czajnik posiada funkcja opóźnienia startu, który (zgodnie z ustawieniami wstępnymi) uruchamia cykl w dogodnym dla użytkownika czasie. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxvitavela Pc-Wks 1167 G Czajnik Elektryczny Bezbarwny/Srebrny 15 l 50116 | 239 zł |
ProfiCook PC-WKS 1167G - tea maker/kettle - stainless steel/glass | 280 zł |
Czajnik PROFI COOK PC-WKS 1167 G | 242 zł |
PROFICOOK Czajnik elektryczny PROFICOOK PC-WKS 1167 | 260 zł |
Czajnik PROFI COOK PC-WKS 1167 G | 242 zł |
Czajnik ProfiCook PC-WKS 1167 Srebrny | 239 zł |
Czajnik elektryczny PROFICOOK PC-WKS 1167 G | 240 zł |
Czajnik elektryczny PROFICOOK PC-WKS 1167 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 242 zł |
Czajnik elektryczny PROFICOOK PC-WKS 1167 | 272 zł |
Czajnik elektryczny PROFICOOK PC-WKS 1167 | 247 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!