Ceny na Profi Cook PC-FW 1173 srebrny
Zdjęcia 4 | od 633 do 639 zł Firma Profi Cook produkuje wyposażenie AGD niemieckiej jakości, który jest przeznaczony do użytku domowego, ale przeznaczony dla profesjonalistów, a elektryczna maszynka do mielenia mięsa nie jest wyjątkiem. Warto oczywiście nie tanio, ale wyprodukować chwałę. Producent zrezygnował z tańszego plastiku i zdecydował się na mocny i trwały metal jako materiał. Z niego wykonany jest korpus, rynna załadunkowa, reduktor i przekładnie, a ostry nóż z czterema ostrzami, który odpowiada za mielenie mięsa, ryb i innych produktów ze stali nierdzewnej. Maszynka do mielenia mięsa Profi Cook PC-FW 1173 jest w stanie w krótkim czasie poradzić sobie z dużą ilością mięsa: jej moc sięga 2000 W, wydajność do 2,3 kg/min, a wylot jest dość duży - około 6,5 cm w średnicy. Dla ułatwienia użytkowania zastosowano fu...nkcję odwracalną, szeroki otwór załadunkowy z popychaczem, obrotową rynnę oraz gumowane nóżki, które zapobiegają ślizganiu się urządzenia po powierzchni. Model posiada standardowe wyposażenie: trzy krążki do mięsa mielonego o średnicy otworu 3, 5 i 8 mm, nasadki na kebbe i domowe kiełbaski. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PROFI COOK PC-FW1173 - Profesjonalna maszynka do mielenia mięsa - z 3 meta | 636 zł |
Maszynka do mielenia mięsa ProfiCook PC-FW 1173 | 633 zł |
Maszynka do mielenia PROFICOOK PC-FW 1173 | 639 zł |
Maszynka do mielenia mięsa Profi Cook PC-FW 1173 INOX | 636 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!