Ceny na Pro Plan Medium Adult Sensitive Lamb 14 kg
Zdjęcia 10 | od 208 do 411 zł Rodzaj: sucha karma; Waga opakowania (kg): 14; Wiek: młode; dorosłe; Wielkość psa: średnie; Ogólne przeznaczenie: na co dzień; dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
3 kg14 kg | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PURINA PRO PLAN Adult Medium Sensitive Digestion Lamb - 14kgSpecyfikacja Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina A... więcejWiek zwierzęcia Dorosły Wielkość psa Maxi (26 - 44 kg) Smak karmy Jagnięcina Waga produktu 14 kg Zawartość witaminy A 21895 IU/kg Zawartość witaminy E 473 mg/kg Włókna surowe 2,5% Wapń 1,46% Fosfor 0,81% Zawartość witaminy D3 996 IU/kg Białko 26% Zawartość tłuszczu 16% Szerokość 370mm Długość 140mm Wysokość 580mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 341 zł |
Duże opakowanie Purina Pro Plan + przysmak do gryzienia Purina Dentalife gKarma Purina Pro Plan wzmacnia system odpornościowy, odżywia skórę i sierść, oraz wspomaga trawienie psa. Świeże mi... więcejęso to jeden z jej najważniejszych składników. Pro Plan to karma, której skład opiera się na ścisłej współpracy między ekspertami żywieniowymi i weterynarzami. Wszystko po to, aby zapewnić psu długie i szczęśliwe życie! Kup teraz duże opakowanie suchej karmy dla psa Purina Pro Plan, a przysmak do gryzienia Purina Dentalife dla małych, średnich lub dużych psów otrzymasz gratis! PURINA Dentalife codzienna pielęgnacja zębów dla średnich psów w skrócie: Pokarm uzupełniający dla średnich dużych ras od 12 do 25 kg. Wspiera higienę zębów i jamy ustnej: może wspomagać czyszczenie zębów poprzez ścieranie podczas żucia, ogranicza tworzenie kamienia nazębnego i zapewnia świeży oddech. Specjalny kształt i porowata tekstura: przysmak dociera do trudno dostępnych miejsc, jak np. zęby trzonowe, szczególnie narażonych na kamień nazębny i próchnicę. Z witaminą D i wapniem: mogącymi poprawiać kondycję zębów. Z wyżłobieniami: dla masażu dziąseł. Z naturalnych składników: bez sztucznych aromatów i barwników. Bez cukru. Dobry smak: wysoka akceptacja wśród wielu psów. Do codziennej pielęgnacji zębów: idealny przysmak do żucia z efektem pielęgnacji zębów. Purina Dentalife codzienna pielęgnacja zębów dla małych psów w skrócie: Pokarm uzupełniający dla psów małych ras od 7 do 12 kg. Wspiera higienę zębów i jamy ustnej: może wspomagać czyszczenie zębów poprzez ścieranie podczas żucia, ogranicza tworzenie kamienia nazębnego i zapewnia świeży oddech. Specjalny kształt i porowata tekstura: przysmak dociera do trudno dostępnych miejsc, jak np. zęby trzonowe, szczególnie narażonych na kamień nazębny i próchnicę. Z witaminą D i wapniem: mogącymi poprawiać kondycję zębów. Z wyżłobieniami: dla masażu dziąseł. Z naturalnych składników: bez sztucznych aromatów i barwników. Bez cukru. Dobry smak: wysoka akceptacja wśród wielu psów. Do codziennej pielęgnacji zębów: idealny przysmak do żucia z efektem pielęgnacji zębów. PURINA Dentalife codzienna pielęgnacja zębów dla dużych psów (25-40 kg) w skrócie: Pokarm uzupełniający dla psów dużych ras od 20 do 40 kg. Wspiera higienę zębów i jamy ustnej: może wspomagać czyszczenie zębów poprzez ścieranie podczas żucia, ogranicza tworzenie kamienia nazębnego i zapewnia świeży oddech. Specjalny kształt i porowata tekstura: przysmak dociera do trudno dostępnych miejsc, jak np. zęby trzonowe, szczególnie narażonych na kamień nazębny i próchnicę. Z witaminą D i wapniem: mogącymi poprawiać kondycję zębów. Z wyżłobieniami: dla masażu dziąseł. Z naturalnych składników: bez sztucznych aromatów i barwników. Bez dodatku cukru. Dobry smak: wysoka akceptacja wśród wielu psów. Do codziennej pielęgnacji zębów: idealny przysmak do żucia z efektem pielęgnacji zębów. Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 1365506. Więcej informacji o produktach znajdziesz poniżej: Purina Pro Plan, karma sucha dla psa Purina Dentalife Zooplus.plZłóż skargę | 218 zł |
PRO PLAN Adult Medium Sensitive Digestion Jagnięcina 14 kgNiektóre rasy i niektóre psy mają układy trawienne, które bez specjalnego powodu reagują nadwrażliwością Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 291 zł |
PURINA NESTLE PURINA Pro Plan Adult Medium Sensitive Digestion bogata w jaBiałko: 26%EAN: 7613035214774Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 296 zł |
Purina Proplan Adult Opti Medium Sensitive Digestion Jagnięcina 14kg | 317 zł |
PURINA PRO PLAN Medium Adult Sensitive Digestion Jagnięcina 28 kg (2 x 14Sucha karma dla dorosłych psów średnich ras o wadze 10 - 25 kg, które mają wrażliwy układ pokarmowy.Karma nie zawie... więcejra sztucznych barwników ani aromatów.
Najwa Fera.plZłóż skargę | 411 zł |
Karma PRO PLAN ADULT SENSITIVE jagnięcina 14 kgKarma Pro Plan Medium adult SENSITIVE została specjalnie opracowana dla psów wrażliwych na pożywienie. Idealna karm... więceja dla psa o dużej aktywności, 16% tłuszczów. Wspomaga budowanie masy mięśniowej, zawiera 26% protein. Główne składniki ograniczają ryzyko pojawienia się alergii: jagnięcina, ryż. Wspomaga regenerację mięśni: witamina E, selen, aminokwasy. Kształt granulek oraz skład dostosowany do każdej rasy psów. Decathlon.plZłóż skargę | 280 zł |
Sucha karma dla psa PRO PLAN Opti Digest Medium Adult Sensitive Digestion,sucha karma dla dorosłych psów średnich ras o wrażliwym przewodzie pokarmowym dzięki zawartości prebiotyków wspiera... więcejjących równowagę mikroflory jelitowej, wsp... EmpikZłóż skargę | 226 zł |
PURINA PRO PLAN Medium Adult Sensitive Digestion, jagnięcina i ryż - 14 kgSzukasz dobrze zbilansowanej, kompletnej karmy dla swojego wrażliwego żywieniowo psa, która dodatkowo świetnie smak... więcejuje? W takim razie PURINA PRO PLAN Medium Adult Sensitive Digestion, jagnięcina i ryż, jest właśnie właściwym wyborem. Ta sucha karma dla dorosłych psów średnich ras zawiera lekkostrawne składniki w zbilansowanej kompozycji. Dostarcza psu wszystkich ważnych składników odżywczych i substancji witalnych, jest lekkostrawna i wybornie smakuje. Najważniejszym składnikiem jest jagnięcina, lekkostrawne źródło wysokiej jakości białka zwierzęcego. Ryż i kukurydza to główne źródła węglowodanów. W składzie nie ma glutenu pszennego. PURINA PRO PLAN Medium Adult Sensitive Digestion, jagnięcina i ryż dostarcza Twojemu pupilowi również prebiotyki, które mogą wspierać florę jelitową. Dzięki bogatemu w substancje witalne składowi możesz codziennie oferować suchą karmę jako karmę pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 218 zł |
PURINA PRO PLAN Medium Adult Sensitive Digestion Jagnięcina 14 kgSucha karma dla dorosłych psów średnich ras o wadze 10 - 25 kg, które mają wrażliwy układ pokarmowy.Karma nie zawie... więcejra sztucznych barwników ani aromatów.
Najwa Fera.plZłóż skargę | 208 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!