Ceny na Poco X6 256 GB / 8 GB
Wideo 5Zdjęcia 13 | od 1 080 do 1 546 zł Umiarkowane urządzenie średniej klasy od jednej z wiodących submarek Xiaomi – Poco. Pod względem ducha i cech smartfon jest jak najbliżej swojego najbliższego „krewnego” Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G. Jedynym „ale” jest to, że gadżet od Poco korzysta ze skromniejszego, wiodącego czujnika tylnego aparatu (64 MP w porównaniu z 200 MP). Ale zapewnia też system optycznej stabilizacji obrazu, a główny sensor wspierany jest przez ultraszerokokątny sensor 8 MP i moduł makro 2 MP. Pod względem sprzętowym pracę urządzenia mobilnego zorganizowano pod przewodnictwem ośmiordzeniowego procesora średniej klasy Snapdragon 7s Gen 2. W minimalnej konfiguracji smartfon wyposażony jest w 8 GB pamięci RAM LPDDR4x i wewnętrzną pamięć USF 2.2 o pojemności 256 GB (bez gniazda rozszerzeń). Poco X6 256GB/8GB wyposaż...ony jest w jasny ekran AMOLED o przekątnej 6,67 cala, rozdzielczość obrazu 2712x1220 pikseli, częstotliwość odświeżania 120 Hz, obsługę HDR10+ i Dolby Vision. Smartfon ma moduł NFC, port podczerwieni, skaner linii papilarnych pod ekranem, pojemny akumulator o pojemności 5100 mAh ze wsparciem dla ładowania przewodowego o mocy 67 W (od zera do 100% w 44 minuty). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Poco X6 5G Dual Sim 256GB/8GB Negro 53036 | 1 080 zł |
Smartfon POCO X6 5G 8/256GB Biały (MZB0FRZEU) | 1 485 zł |
Poco X6 8gb/256gb 6.6´´ Dual Sim Czarny 6941812756102 | 1 546 zł |
POCO X6 5G 8/256GB Czarny | 1 229 zł |
Xiaomi POCO X6 5G Smartfon 8GB/256GB 5100mAh 667" AMOLED Display Czarny 69 | 1 484 zł |
Smartfon POCO X6 5G 8/256GB Niebieski (MZB0FRREU) | 1 485 zł |
Smartfon POCO X6 5G 8/256GB Czarny (MZB0FS7EU) | 1 486 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!