Ceny na Poco X5 Pro 128 GB / 6 GB
Wideo 8Zdjęcia 22 | od 1 353 do 2 022 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.67; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 87; DCI-P3; ОС: Android 12.0; Model procesora: Snapdragon 778G 5G; Procesor (GHz): 2.4; GPU: Adreno 642L; Pamięć RAM (GB): 6 |
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon POCO X5 Pro 5G 6/128GB Żółty (MZB0CRLEU) | 1 353 zł |
Smartfon Xiaomi Poco X5 Pro, 5G, 6/128 GB, czarny | 2 022 zł |
Smartfon Xiaomi Poco X5 Pro, 5G, 6/128 GB, czarny | 1 758 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!