Ceny na Poco M6 Pro 256 GB / 8 GB
Wideo 4Zdjęcia 23 | od 899 do 1 299 zł Silny środek klasy średniej od Poco, który nadal skłania się w stronę podstawowej kategorii urządzeń mobilnych. Ale tylko pod względem polityki cenowej - pod względem „wypychania” smartfon z łatwością przewyższa droższych rywali. Poco M6 Pro 256GB został wyposażony w bogaty i jasny ekran AMOLED o przekątnej 6,67 cala, rozdzielczości Full HD+ (2400x1080 pikseli) i częstotliwości odświeżania 120 Hz. W niewielkim otworze pośrodku górnego segmentu wyświetlacza widać obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 16 MP. Ukryli także skaner linii papilarnych bezpośrednio w ekranie, aby odblokować gadżet za pomocą odcisku palca. Potrójny aparat główny smartfona składa się z czujników obrazu 64 + 8 + 2 MP, a jego wiodący czujnik może pochwalić się optycznym systemem stabilizacji obrazu. Elektroniczny...m „sercem” modelu jest podkręcony chipset MediaTek Helio G99 z dodatkowym przedrostkiem Ultra. Urządzenie charakteryzuje się także znakomitą pojemnością pamięci – posiada 8 GB RAM-u, a standardowa pojemność pamięci to 256 GB. Dodatkowo dla użytkownika dostępna jest hybrydowa taca rozszerzenia pamięci. Inne funkcje smartfona obejmują dźwięk stereo z Dolby Atmos i Hi-Res Audio. Bateria urządzenia o pojemności 5000 mAh obsługuje szybkie ładowanie przewodowe o mocy 67 W – od zera do 100% ładuje się w około 44 minuty. Korpus smartfona otrzymał podstawową ochronę przed kurzem i wilgocią IP54. |
256 GB / 8 GB512 GB / 12 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon XIAOMI Poco M6 Pro 8/256GB 6.67" 120Hz Czarny | 999 zł |
Smartfon XIAOMI Poco M6 Pro 8/256GB 6.67" 120Hz Czarny 53036 | 999 zł |
Smartfon POCO M6 Pro 8/256GB Niebieski (MZB0G3NEU) | 1 094 zł |
Xiaomi POCO M6 Pro 8/256GB Dual Sim Czarny | 969 zł |
Xiaomi Poco M6 Pro Dual Sim 8GB RAM 256GB - Black | 966 zł |
Smartfon Xiaomi POCO M6 Pro 8/256GB Black OEM - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 899 zł |
POCO M6 Pro - 8/256GB / Black - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja | 998 zł |
Xiaomi Poco M6 Pro 8gb/256gb 6.6´´ Purpurowy MZB0G3CEU | 944 zł |
POCO M6 Pro 4G 8/256GB Czarny | 899 zł |
Smartfon POCO M6 Pro 8/256GB Fioletowy (MZB0G3CEU) | 1 095 zł |
Xiaomi Poco M6 Pro Dual Sim 8GB RAM 256GB - Blue | 1 299 zł |
Xiaomi POCO M6 Pro 8/256GB Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 999 zł |
Xiaomi POCO M6 Pro 8/256GB Purple - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 1 099 zł |
Xiaomi POCO M6 Pro 8/256GB Blue - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 1 099 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!