Ceny na Poco M4 Pro 5G 64 GB / 4 GB
Wideo 43Zdjęcia 15 | od 499 do 1 099 zł Smartfon z dużymi szansami na sukces w średniobudżetowej lidze mobilnej. Bez względu na to, jak banalnie to zabrzmi, model urzeka publiczność użytkownika zrównoważonym stosunkiem ceny do funkcjonalności. Pierwszym atutem w pokrowcu urządzenia jest „szybki” ekran IPS z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Wyświetlacz o przekątnej 6,6 cala wyświetla obraz w rozdzielczości 2400x1080 pikseli. Kolejną pozytywną cechą Poco M4 Pro 5G 64 GB jest zrównoważona kombinacja komponentów elektronicznych, na czele z ośmiordzeniowym chipsetem MediaTek Dimensity 810 ze zintegrowanym modemem 5G. Od strony „pleców” na korpusie smartfona widać sporo okrągłych w pobliżu głównego fotomodułu. W rzeczywistości tylna kamera urządzenia jest podwójna - łączy w sobie wiodący przetwornik obrazu 50 MP i ultraszeroki 8 MP...z polem widzenia około 119 °. Urządzenie posiada port podczerwieni, chip NFC, boczny skaner linii papilarnych, wydajny akumulator 5000 mAh z 33-watowym szybkim ładowaniem. Obudowa smartfona jest bryzgoszczelna IP53. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon POCO M4 Pro 5G 4/64GB Cool Blue | 799 zł |
Smartfon Xiaomi Poco M4 Pro, 5G, 4/64 GB, żółty | 1 099 zł |
POCO M4 Pro 5G - 4/64GB / Cool Blue - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystr | 1 099 zł |
POCO M4 Pro 5G 4/64GB Czarny | 700 zł |
Smartfon Xiaomi Poco M4 Pro, 5G, 4/64 GB, czarny | 1 099 zł |
Xiaomi Poco M4 Pro 5G 4/64GB Yellow - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 699 zł |
POCO M4 Pro 5G 4/64GB Niebieski | 499 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!