Ceny na Philips Series 5000 HD5120/00 biały
Wideo 1Zdjęcia 15 | od 238 do 312 zł Rodzaj: przelewowy; Rodzaj kawy: mielona; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 10; Objętość pojemnika (l): 1.2; Pojemnik na mleko: podgrzewanie filiżanek / dzbanka; Moc (W): 1000; Wymiary (cm): 17x35x34; Waga (kg): 2; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Ekspres Do Kawy - Eco Conscious Edition Szklany dzbanek 12 l Na 15Śniadanie właśnie stało się lepsze: ekspres do kawy Eco Conscious Edition o pojemności 1,2 l, na 15 filiżanek - wyt... więcejworzony z bioplastiku, z zużytego oleju spożywczego*
Ciesz się smakiem: inteligentna dysza wewnątrz dzbanka równomiernie miesza kawę, zapewniając bogaty aromat od pierwszej do ostatniej filiżanki
Energooszczędn Amazon.plZłóż skargę | 249 zł |
Ekspres przelewowy Philips Eco Conscious HD5120/00 - białyŚniadanie właśnie stało się jeszcze lepsze!Ciesz się wspaniałym smakiem i aromatem każdego ranka, zachowując nieska... więcejzitelny styl i nienaganną wydajność. Zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, w 100% z tworzyw sztucznych pochodzenia biologicznego* i wyposażony w energooszczędne funkcje, stanowi mały krok w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości.&nb Przyjacielekawy.plZłóż skargę | 249 zł |
PHILIPS Ekspres przelewowy PHILIPS HD5120/00 Eco Conscious Biały matPrzygotuj śniadanie dokładnie takie jak lubisz Ekspres do kawy Philips Eco Conscious 100% bioplastiku** Pojemność 1... więcej,2 l / 10 dużych filiżanek Automatyczne wyłączanie Biały z matowym wykończeniem Tłoczek Aroma Twister pozwalający uzyskać wspaniały smak i bogaty aromatWyjątkowa dysza zamontowana w dzbanku równomiernie miesza spływającą kawę, aby zapewnić jej optymalny, jednolity aromat od pierwszej do ostatniej filiżanki.Aż do 15 filiżanek kawyDzięki maksymalnej pojemności równej 1,2 litra ekspres do kawy pozwala przygotować od 2 do 10 dużych lub 15 mniejszych filiżanek kawy. Pomimo dużej pojemności charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, dzięki czemu nie zajmuje zbyt dużo miejsca na blacie.Blokada kapania zapobiegająca rozlaniu kawyFunkcja blokady kapania umożliwia nalanie kawy do filiżanki przed zakończeniem pełnego cyklu parzenia, zapobiegając rozlaniu kawy.Krótki czas parzenia i automatyczne wyłączanieFunkc MediaMarkt.plZłóż skargę | 259 zł |
Philips Series 5000 HD5120 Eco Conscious Edition | 312 zł |
Ekspres PHILIPS Eco Conscious HD5120/00Ekspres do kawy marki PHILIPS HD5120 o wysokiej mocy 1000 W pozwoli Ci co rano przygotować pyszną, aromatyczną kawę... więcej. Wykonany całkowicie z bioplastiku i wyposażony w funkcje oszczędzania energii. Electro.plZłóż skargę | 249 zł |
Philips Eco Conscious Edition Ekspres do kawy serii 5000 HD5120/00R1 HD512Przygotuj śniadanie dokładnie takie jak lubisz Elegancki czajnik o wysokiej mocy pozwala co rano rozkoszować się św... więcejietnym smakiem i aromatem kawy. Wykonany całkowicie z bioplastiku** pozwala aż o 24%* ograniczyć emisję CO2 i zrobić kolejny mały krok w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości. Zobacz wszystkie korzyści Oficjalny partner Philips Philips.plZłóż skargę | 238 zł |
Ekspres PHILIPS Eco Conscious HD5120/00Ekspres do kawy marki PHILIPS HD5120 o wysokiej mocy 1000 W pozwoli Ci co rano przygotować pyszną, aromatyczną kawę... więcej. Wykonany całkowicie z bioplastiku i wyposażony w funkcje oszczędzania energii.... Avans.plZłóż skargę | 249 zł |
Philips HD5120/00Automatyczne wyłączenie:tak; OleOle.plZłóż skargę | 249 zł |
Ekspres PHILIPS Eco Conscious HD5120/00 HD5120 00Ekspres do kawy marki PHILIPS HD5120 o wysokiej mocy 1000 W pozwoli Ci co rano przygotować pyszną, aromatyczną kawę... więcej. Wykonany całkowicie z bioplastiku i wyposażony w funkcje oszczędzania energii.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 259 zł |
Philips HD5120/00Automatyczne wyłączenie:tak; RTV Euro AGDZłóż skargę | 262 zł |
Ekspres przelewowy Philips HD5120/00 | 239 zł |
Philips Eco Conscious Edition Ekspres do kawy serii 5000 HD5120/00 HD5120/Przygotuj śniadanie dokładnie takie jak lubisz Elegancki ekspres do kawy o wysokiej mocy pozwoli Ci co rano przygot... więcejować pyszną, aromatyczną kawę. Wykonany całkowicie z bioplastiku** i wyposażony w funkcje oszczędzania energii pozwala zrobić kolejny mały krok w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości. Zobacz wszystkie korzyści Oficjalny partner Philips Philips.plZłóż skargę | 261 zł |
Ekspres przelewowy Philips Eco Conscious HD5120/00 - biały | 249 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!