Odkurzacz
Philips PowerPro Active FC 9557
Zdjęcia 8 | od 735 do 899 zł Odkurzacz bezworkowy firmy Philips jest wyposażony w cyklonowy pojemnik na kurz: technologia PowerCyclone 7 zapewnia aerodynamiczny kształt i maksymalną moc ssania podczas sprzątania. Silnik o mocy 900 W wykonuje ponad 50 000 obrotów na minutę, aby zebrać większe zanieczyszczenia, a nawet najmniejsze cząsteczki. A system filtracji Allergy H13 (poziom filtracji spełnia normę HEPA 13) wyłapuje 99,9% cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść zwierząt i roztocza, co jest szczególnie ważne dla alergików. Pojemnik na kurz mieści 1,5 litra, dzięki czemu nie trzeba go często opróżniać, a jego konstrukcja umożliwia wyrzucanie zebranych śmieci jedną ręką - bez chmur kurzu i możliwie higienicznie. Aby pracować z różnymi rodzajami powierzchni, Philips PowerPro Active FC 9557 umożliwia regulację siły ssani...a i jest uzbrojony w kilka dysz. Główny TriActive+ wyposażony jest w oświetlenie LED, dzięki czemu nigdy nie przegapisz brudnego miejsca. Podświetlenie włącza się automatycznie, gdy nasadka jest używana, w zestawie znajdują się trzy baterie AA. Miękka szczotka do czyszczenia mebli i tapicerki jest wbudowana w uchwyt - jest zawsze pod ręką i nigdy się nie zgubi. Ponadto model wyposażony jest w szczeliny, ssawki i mini-turboszczotkę do usuwania sierści i sierści zwierząt z kanap, poduszek i innych powierzchni. Odkurzacz stoi pionowo, zajmuje mniej miejsca podczas przechowywania i ma dwa uchwyty na górze i z przodu, które ułatwiają przenoszenie. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Odkurzacz bezworkowy PowerCyclone7. FC9557/09 HDPHIOBFC955709 | 735 zł |
Philips Odkurzacz bezworkowy PowerCyclone7. FC9557/09 HDPHIOBFC955709 | 858 zł |
Philips Odkurzacz bezworkowy PowerCyclone7. FC9557/09 69941 | 735 zł |
Odkurzacz bezworkowy Philips Fc 9557/09 900W 1,5L | 799 zł |
Odkurzacz PHILIPS PowerCyclone 7 FC 9557/09 | 865 zł |
Odkurzacz bezworkowy Philips Fc 9557/09 900W 1,5L | 899 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!