Ceny na Philips Grind & Brew HD7767/00 czarny
Zdjęcia 6 | od 602 do 1 285 zł Kompaktowa i wydajna filtracja ekspres do kawy z wbudowanym stożkowej młynkiem do kawy od znanej europejskiej marki. Działa z zbożowych i mielonej kawy. Idealnie nadaje się do prawidłowego parzenia kawy americano. Proces przygotowania kawy w takim aucie się dzieje przy normalnym ciśnieniu i temperaturze zbliżonej do 90 °C. Gorąca, prawie wrząca woda w postaci kropel filtrowany przez warstwę kawy mielonej, który automatycznie podawany z młynka do kawy wstępnie zatkany filtr papierowy (nr 4, sprzedawany oddzielnie). Nasycenie smaku, intensywność i stonowana zdolność takiego kawy zależy od odmiany ziaren kawy, jednak i od dyspersji mielenia (9 stopni). Regulować intensywność i objętości gotowego napoju można również za pomocą wygodnego systemu cyfrowego sterowania z pokrętłem wielofunkcyjnym...przyciskiem i LED-wyświetlacz. Parzony do ekspresu Philips HD 7767 napój jest autentyczny kawę americano, bo to taka zasada gotowania otrzymał największą popularność w Ameryce Północnej i Południowej. Moc elementu grzejnego wynosi 1000 W, a pojemność zbiornika na wodę wynosi 1,2 litra, co wystarczy do gotowania od 8 do 12 porcji kawy. Specjalna nasadka wewnątrz pojemnika (Aroma twister) miesza przychodzący do kawy, zapewniając optymalną siłę napoju od pierwszej do ostatniej filiżanki. Ma podgrzewane dzban (regulowana w zakresie od 10 minut do 2 godzin). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Ekspres do kawy Wbudowany młynek - Szklany dzbanek 12 l Na 12 fili | 1 285 zł |
Philips Grind & Brew Ekspres przelewowy do kawy, 1,2 l HD7767/00 HD7767/00 | 889 zł |
Philips Grind & Brew Ekspres do kawy HD7767/00R1 HD7767/00R1 | 602 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!