Ceny na Philips Essential BHS377 (BHS377/00)
Zdjęcia 8 | od 99 do 149 zł Niedroga lokówka firmy Philips pomaga szybko wyprostować niesforne włosy, jednocześnie minimalizując szkodliwy wpływ ciepła. Główną ozdobą modelu są ceramiczne płytki z powłoką keratynową: z łatwością przesuwają się po włosach, przyspieszając proces stylizacji. Ich długość wynosi 100 mm i choć jest to dość standardowy wskaźnik, prostownica pozwala na pracę z włosami o dowolnej długości i uchwycenie za jednym razem dość szerokich pasm. Producent dodał również technologię ThermoProtect, która odpowiada za równomierne nagrzewanie płytek i chroni włosy przed przegrzaniem i przesuszeniem. Philips Essential BHS377 nie zajmuje czasu na przygotowanie i nagrzewa się w zaledwie 30 sekund, co jest szczególnie ważne rano, gdy spóźnisz się do pracy. Do wyboru jest 10 trybów temperatury w zakresie od 16...0 do 230 stopni, które pozwalają dobrać optymalne ogrzewanie w zależności od rodzaju włosów. Dzięki przełączaniu napięcia prostownik przydaje się w podróży lub w podróży służbowej do innych krajów. Równie przydatne są automatyczne wyłączanie po 60 minutach oraz blokowanie płyt w pozycji zamkniętej. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Prostownica do włosów PHILIPS StraightCare Essential BHS377/00 Cza | 139 zł |
Prostownica Philips ThermoProtect BHS377/00 | 149 zł |
Philips StraightCare Essential - Prostownica ThermoProtect - BHS375/00 | 129 zł |
Philips StraightCare Essential - Prostownica ThermoProtect - BHS376/00 | 129 zł |
Philips StraightCare Essential - Prostownica ThermoProtect - BHS377/00 | 99 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!