Ceny na Philips Daily Collection HD7461/00 beżowy (HD7461/00)
Zdjęcia 4 | od 182 do 276 zł Prosty i niezawodny markowy ekspres przelewowy z wygodnym szklanym dzbankiem-dzbankiem i systemem drop-stop.Wyposażony w bezproblemowy i intuicyjny elektromechaniczny system sterowania. Zaprojektowany do pracy z kawą mieloną, z najlepszymi wynikami przy użyciu młynków stożkowych lub żaren w celu uzyskania jednolitej wielkości cząstek. Napój przygotowywany w tym automacie to autentyczna kawa Americano (taka zasada przyrządzania jest najbardziej rozpowszechniona w Ameryce Południowej i Północnej). Proces ekstrakcji w ekspresie do kawy Philips HD 7461 odbywa się przy ciśnieniu atmosferycznym i temperaturach bliskich 90-92°C. Gorąca woda w postaci kropel filtrowana jest przez warstwę mielonej kawy, którą umieszcza się w siatce wielokrotnego użytku i jednorazowym filtrze papierowym (typ 1x4, ve...l nr 4, do kupienia osobno). Moc i toniczność przygotowanego napoju zależy od stopnia rozdrobnienia i rodzaju ziaren. Intensywność smaku można również regulować zmniejszając/zwiększając ilość załadowanej kawy mielonej. Pojemność zbiornika na wodę (1,25 l) wystarcza na przygotowanie do 15 małych lub 10 dużych porcji. Specjalna dysza Aroma Twister, umieszczona wewnątrz dzbanka, miesza napływającą kawę, zapewniając ten sam smak napoju od pierwszej do ostatniej filiżanki. |
beżowy czarny |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Domestic Appliances Daily Collection Przelewowy Ekspres do kawy Ze | 276 zł |
Philips HD7461/00 | 205 zł |
Philips Daily Collection Ekspres do kawy HD7461/00 HD7461/00 | 209 zł |
Ekspres przelewowy Philips HD7461/00 Biały | 189 zł |
Ekspres przelewowy PHILIPS Daily Collection HD7461/00 | 200 zł |
Philips Daily Collection Coffee maker HD7461/00 Pump pressure 15 bar, Drip | 207 zł |
Philips | Daily Collection Coffee maker | HD7461/00 | Pump pressure 15 bar | 244 zł |
Ekspres przelewowy PHILIPS Daily Collection HD7461/00 | 182 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!