Ceny na Philips Daily Collection HD7434/20 stal nierdzewna
Zdjęcia 3 | od 148 do 231 zł Niedrogi, ale wysokiej jakości filtracja ekspres do kawy od znanej europejskiej marki. Może być idealnym wyborem dla regularnego przygotowywania niniejszej americano. Proces parzenia kawy w takim aucie się dzieje przy normalnym ciśnieniu i temperaturze zbliżonej do 90 °C. Gorąca, prawie wrząca woda w postaci kropel filtrowany przez warstwę kawy mielonej, wstępnie założonego w filtr. Nasycenie smaku, intensywność i stonowana zdolność takiego kawy zależy od odmiany ziaren kawy, jednak i od dyspersji mielenia. Do mielenia ziarna zaleca się korzystanie z żarnowych lub stożkowych młynków do kawy, które mogą dawać jednolity rozmiar cząstek. Regulować intensywność można, zwiększając pobieranie mielonego ziarna i zmniejszając ilość wody. Parzony do ekspresu Philips HD 7434 napój jest autentyczny k...awę americano, bo to taka zasada gotowania otrzymał największą popularność w Ameryce Północnej i Południowej. Moc elementu grzejnego wynosi 700 W, a pojemność zbiornika na wodę wynosi 0,92 l, co wystarcza do przygotowania 7-10 porcji kawy. Dodatkowy podgrzewane boisko do dzbanka i pozwala dłużej utrzymać gotowy napój w gorącym stanie. Maszyna posiada prosty mechaniczny system sterowania i wyposażona w wyjmowanym zmywalny filtr z trwałego włókna poliamidowego. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Daily Collection Ekspres do kawy HD7435/20 | 231 zł |
Ekspres przelewowy Philips Daily Collection HD7435/20 - czarny | 160 zł |
Ekspres do kawy przelewowy Philips Daily Collection (HD7435/20) | 148 zł |
Philips Daily Collection Ekspres do kawy HD7435/20 HD7435/20 | 150 zł |
Ekspres PHILIPS Daily Collection HD7435/20 | 150 zł |
Philips EKSPRES DO KAWY PHILIPS HD7435/20 | 183 zł |
Ekspres PHILIPS Daily Collection HD7435/20 HD7435 20 | 150 zł |
Ekspres przelewowy Philips HD7435/20 Czarny | 157 zł |
Ekspres przelewowy PHILIPS Daily Collection HD7435/20 | 160 zł |
Ekspres do kawy Philips HD7435/20 Czarny | 174 zł |
Ekspres przelewowy Philips Daily Collection HD7435/20 - czarny | 160 zł |
Philips Hd7435 Mini Metal Drip Coffee Maker Czarny One Size / EU Plug 3376 | 149 zł |
Philips Domestic Appliances Daily Ekspres Przelewowy Czarny/Stalowy 700 W | 191 zł |
Philips | Daily Collection Coffee maker | HD7435/20 | Drip | 700 W | Black | 198 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!