Ceny na Philips Avance Collection HR1922/20
Zdjęcia 10 | od 1 000 do 1 168 zł Sokowirówka odśrodkowa z zabezpieczeniem przed przegrzaniem i dużym otworem paszowym, co korzystnie wyróżnia ją na tle konkurencji. Urządzenie doskonale wyciska sok z warzyw i owoców o różnej gęstości i nie wymaga krojenia jedzenia na małe kawałki przed przetwarzaniem. Metalowy korpus urządzenia jest łatwy do czyszczenia pod bieżącą wodą, posiada nóż do piany, system drop-stop oraz zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem. Philips HR 1922 umożliwia wykorzystanie specjalnego sita do przygotowania soku o niemal każdej konsystencji: od przezroczystego do gęstego, w którym miąższ może zawierać nawet 50%. Miąższ jest automatycznie wyładowywane do specjalnego pojemnika. Silnik elektryczny pracuje cicho, urządzenie podłączone do sieci prawie nie wibruje. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Avance Collection Sokowirówka Świeży sok z miąższem Bardzo duży ot | 1 168 zł |
Philips Avance Collection Sokowirówka HR1922/20 HR1922/20 | 1 059 zł |
Sokowirówka PHILIPS HR1922/21 Avance Collection | 1 000 zł |
Sokowirówka PHILIPS HR1922/21 Avance Collection HR1922 21 | 1 000 zł |
Philips Avance Collection Sokowirówka HR1922/21 HR1922/21 | 1 000 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!