Odkurzacz
Philips Aqua Plus XC 8349 (XC8349/01)
Wideo 2Zdjęcia 16 | od 2 207 do 2 370 zł Zaawansowany technologicznie i ergonomiczny bezprzewodowy odkurzacz domowy z cyklonowym systemem odpylania. Można czyścić zarówno na sucho, jak i na mokro. Całość uzupełnia duży zestaw dysz do różnych powierzchni. Zasilanie bateryjne zapewnia do 80 minut aktywnej pracy na baterii, zapewniając dużą mobilność i całkowity brak ograniczeń swobody ruchów użytkownika. Kompaktowe wymiary odkurzacza Philips Aqua Plus XC 8349 i jego ergonomiczna konstrukcja pozwalają każdemu członkowi rodziny na pracę z odkurzaczem, a jego przechowywanie nie zajmuje dużo miejsca. Markowa głowica czyszcząca zapewnia jednoczesne czyszczenie na sucho i na mokro, co poradzi sobie z brudem i lepkimi plamami. Ze względu na cechy konstrukcyjne dysza automatycznie dostosowuje siłę ssania, jeśli to konieczne, zwiększając ją...poprzez dwa kanały ssące. Oba kanały mają zygzakowaty kształt i opatentowany dopływ wody dla dokładnego mycia. Wydajność odkurzacza nie zależy od stopnia napełnienia pojemnika filtra cyklonowego PowerCyclone 10, co pozwala na wydajną pracę aż do jego pełnego napełnienia. Konstrukcja silnika PowerBlade generuje potężne przepływy powietrza (ponad 1,1 m3/min), a pracę można łatwo kontrolować za pomocą cyfrowego wyświetlacza (wyświetla prędkość, żywotność baterii i powiadomienia o czyszczeniu filtra). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS 8000 Aqua Plus XC8349/01 Czarny | 2 207 zł |
Philips 8000 Series Aqua Plus Odkurzacz bezprzewodowy XC8349/01 XC8349/01 | 2 370 zł |
Philips 8000 Series Aqua Plus Odkurzacz bezprzewodowy XC8349/01R1 XC8349/0 | 2 252 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!