Ceny na Philips 7000 Series BHA710 (BHA710/00)
Wideo 2Zdjęcia 13 | od 269 do 359 zł Suszarka do włosów firmy Philips to doskonała oszczędność czasu podczas stylizacji włosów, ponieważ suszy i modeluje je jednocześnie dzięki optymalnemu przepływowi powietrza. Jednocześnie możesz poeksperymentować ze swoją fryzurą za pomocą dwóch dołączonych do zestawu dysz. Po pierwsze jest to duży pędzel 50mm, częściowo wykonany z naturalnego włosia, który dodaje objętości i pozwala tworzyć hollywoodzkie fale. Po drugie, otrzymujesz wysuwaną szczoteczkę z 30 mm włosia do bardziej sprężystych loków. Podczas pracy automatycznie obracają się we wskazanym kierunku, zapewniając w ten sposób symetryczne układanie. Seria Philips 7000 BHA710 jest wyposażona w turmalinową i ceramiczną powłokę, która zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, zmniejsza elektryczność statyczną i pozostawia włosy mi...ękkie, jedwabiste i lśniące. W zależności od rodzaju i charakterystyki włosów możesz wybrać optymalne ustawienia spośród dwóch dostępnych prędkości rotacji i trzech ustawień temperatury. W szczególności producent dodał tryb Care+, aby uzyskać łagodniejszy efekt: wykorzystuje optymalną temperaturę suszenia i zapobiega przegrzaniu i przesuszeniu. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Suszarka do w?osów 7000 Series BHA710 - hair dryer/hair styler - s | 301 zł |
PHILIPS Series 7000 BHA710/00 | 269 zł |
Philips 7000 Series Suszarko-lokówka BHA710/00 BHA710/00 | 359 zł |
Suszarko-lokówka PHILIPS BHA710/00 | 359 zł |
Philips Suszarko-lokówka PHILIPS BHA 710/00 | 309 zł |
Suszarko-lokówka Philips BHA 710/00 | 280 zł |
Suszarko-lokówka PHILIPS BHA710/00 BHA710 00 | 359 zł |
Philips Series 7000 BHA710/00 lokówko-suszarka obrotowa 1 szt. | 318 zł |
Philips BHA710/00 1000W Jonizacja ObrotowaŚrednica szczotki 30mm 50mm 3 po | 359 zł |
Suszarko-lokówka PHILIPS BHA 7 | 276 zł |
Suszarko-lokówka PHILIPS BHA 710/00 | 280 zł |
7000 Series Suszarko-lokówka – darmowa dostawa + darmowy zwrot + gwarancja | 359 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!