Ceny na telewizor Philips 55PUS8057 55 "
Wideo 1Zdjęcia 4 | od 1 999 do 2 500 zł Przekątna ("): 55; System operacyjny: Android TV 11; Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość (px): 3840x2160; Częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Obsługa HDR: HDR10+, Dolby Vision; Moc dźwięku (W): 20; Liczba głośników (szt.): 2; Tuner cyfrowy: DVB-T2 (telewizja naziemna) |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Philips 55PUS8057/12 55 cali 4K UHD | 1 999 zł |
Telewizor Philips 55PUS8057/12 LED 55'' 4K Ultra HD Android Ambilight | 2 299 zł |
Telewizor Led 55 PHILIPS 55PUS8057 4K UHD Android | 2 500 zł |
Philips 55PUS8057 55" LED 4K Dolby Atmos Dolby Vision - darmowy odbiór w 2 | 2 299 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!