Ceny na telewizor Philips 55PML9008 55 "
Zdjęcia 3 | od 3 999 do 5 077 zł Przekątna ("): 55; System operacyjny: Smart TV (własny system); Procesor: Philips P5 Perfect Picture; Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość (px): 3840x2160; Częstotliwość odświeżania (Hz): 120; Obsługa HDR: HDR10+, Dolby Vision; Moc dźwięku (W): 40; Liczba głośników (szt.): 4 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 55PML9008/12 55'' 4K 120Hz Ambilight Antracy | 3 999 zł |
Telewizor PHILIPS 55PML9008 55" MINILED 4K 120Hz Ambilight 3 Dolby Atmos D | 3 999 zł |
Telewizor PHILIPS 55″ Mini LED 55PML9008/12 | 5 077 zł |
Philips 55PML9008 55" MINILED 4K 120Hz Ambilight 3 Dolby Atmos - darmowy o | 3 999 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!