Ceny na telewizor Philips 48OLED818 48 "
Zdjęcia 3 | od 4 621 do 9 349 zł Przekątna ("): 48; System operacyjny: Google TV (Android TV); Procesor: Philips P5 Perfect Picture; Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość (px): 3840x2160; Częstotliwość odświeżania (Hz): 120; Obsługa HDR: HDR10+, Dolby Vision; IMAX Enhanced; Moc dźwięku (W): 70; Liczba głośników (szt.): 4 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor 48" Philips OLED 48OLED818 Android Ambilight null cm null Zoll 4 | 6 173 zł |
Telewizor PHILIPS 48OLED818 48" OLED 4K 120Hz Google TV Ambilight x3 Dolby | 6 300 zł |
Telewizor Philips 48OLED818/12 OLED 48'' 4K Ultra HD Google TV Ambilight | 4 621 zł |
Telewizor 48" Philips 48OLED818/12 (4K UHD HDR DVB-T2/HEVC Android) | 6 137 zł |
Philips | Smart TV | 48OLED818 | 48"" | 121 cm | 4K UHD (2160p) | Android | 5 932 zł |
Philips 48OLED818 - 121cm | 9 349 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!